Home / bağlama büyüleri / Kocayı Bağlama Büyüsü

Kocayı Bağlama Büyüsü

Kocayı Bağlama Büyüsü, Erkeği Bağlama Büyüsü

Eşlerine ve evlerine yeteri kadar bağlı olmayan, onlarla ilgilenmek yerine zamanlarını başka kişilerle veya başka yerlerde geçiren erkeklerin hem eşlerine olan ilgilerini arttırmak hemde yaşanan birlikteliğin çok daha saygılı bir hale gelmesini sağlamak için kullanılan kocayı bağlama büyüsü, özellikle evliliklerinin yolunda gitmemesinden şikayetçi olan bayanların çok sık kullandıkları özel bir bağlama büyüsüdür. Medyumların da belirttiği gibi en çok yapılan büyüler olan bağlama büyülerinin bir çeşidi olan bu uygulamada amaç sadece erkeklerin tüm düşünce dünyalarını etki altına almak ve ailelerine olan bağlılıklarını maksimum seviyeye çıkararak evliliklerini kurtarmaktır.

Günümüzde birçok evliliğin bu gibi sorunlardan dolayı sıkıntılı olduğu ve özellikle erkeklerin gözlerinin dışarıda olmasından dolayı eşlerinin mutsuz olduğu bilinmektedir. Ancak medyumların yapacakları kocayı bağlama büyüsü gibi bazı özel ve etkili uygulamalar ile isteyen herkes bu durumu tersine çevirebilir ve eşi ile olan diyaloglarını çok daha sağlıklı seviyelere ulaştırarak daha mutlu bir evliliğe sahip olabilirler. Kocayı bağlama büyüsü, etkisini çoğu zaman kısa sürte içinde gösteren ve evlerinden uzak kalmayı tercih eden erkeklerin bir anda normale dönerek eşlerine çok daha bağlı ve tüm zamanlarını onlarla geçiren bireyler haline dönüşmelerini sağlayan son derece masum ve faydalı bir uygulamadır.

Kocayı bağlama büyüsünü yapan medyumlar birçok farklı yol izleyebilirler ancak bu yolların çoğu istenen sonucu ya vermeyecek yada geciktirecektir. Çünkü her büyüde olduğu gibi bu büyüde de geçmişten bu yana birçok farklı yöntem uygulanmış ve her biri farklı şekillerde sonuç vermiştir. Ancak günümüzde en çok uygulanan ve istenen sonucu verme konusunda en büyük başarı yüzdesine sahip olan yöntem kesinlikle vefkle hazırlanarak yapılan yöntemlerdir. Kocayı bağlama büyülerinin daha etkili olması için hazırlanan vefklerde öncelikle medyumlar eşlerin isim veya doğum tarihi gibi kişisel bilgilerini alırlar ve daha sonra yaptıkları çizimlere bu bilgileri eklerler. Yapılan çizimler genellikle alt alta ve sağdan sola doğru aynı adette karelerin bulunduğu ve içinde çeşitli harf veya sayıların yer aldığı çizimlerdir.

Burada dikkat edilmesi gereken konu hazırlanan vefke yazılmış olan sayıların toplamlarının hem sağdan sola hemde aşağıdan yukarıya doğru aynı sayıyı vermesidir. Aksi takdirde büyüden istenen sonuç alınmayacak ve insanlar hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Daha sonra yapılan bu çizimlere eşlerin bilgileri de eklendikten sonra kağıt katlanıp bir naylon parçasına sarılır ve kocayı bağlama büyülerinin etkisi ile eşini kendisine bağlamak isteyen kişilere verilir. İlgili kişiler bu vefkleri üzerilerinde taşıdıkları sürece kocalarını kendilerine günden güne nasıl daha bağlı ve daha saygılı davranmaya başladığını gördükçe şaşkınlığını gizleyemeyecektir.

Evini ve ailesini ihmal eden, evinde ailesi ile zaman geçirmek yerine mutluluğu dışarıda arayan, eşine gerekli ilgili ve saygıyı göstermeyen ve bu nedenle çevresindekileri mutsuz eden kişilerin bu davranışlarından kısa zaman içinde kurtulmalarını sağlamak için yapılan kocayı bağlama büyüsü özellikle erkeklerin tüm düşünce yapılarını kökten değiştirmeyi başardığı için kısa zaman içinde yaşanan sorunların yerini son derece mutlu ve huzurlu yuvalar alır. Ortaya çıkan çok güçlü bir manevi enerjinin tüm fikirlerini ve davranışlarını bir anda değiştirmesi ile bir anda hem kendilerini hemde ailelerini mutlu edebilen kişiler haline gelen erkekler, yaşadıkları bu değişimden dolayı son derece mutlu olacaklarından dolayı neden böyle bir durum olduğunu araştırma gereğini dahi hissetmezler. Zaten kocayı bağlama büyüsü tarzındaki büyüler kesinlikle kendilerini hissettirmez ve etkisi altına aldıkları kişilere herhangi bir olumsuz etkide bulunmayarak istenen sonucun kısa zamanda ortaya çıkmasını sağlarlar.

Kocayı bağlama büyüsü, erkeği bağlama büyüsü hakkında bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Check Also

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Özellikle günümüzde yaşanan birçok ilişkide en büyük sorun karşılıksız güvensizlik duygusudur. Yani …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir