geri getirme büyüsü

Sihirli Büyüler İle Gideni Geri Getirme

Sihirli Büyüler ile Gideni Geri Getirme

Sihirli Büyüler İle Gideni Geri Getirme
Sihirli Büyüler İle Gideni Geri Getirme

Eski çağlarda yaşayan insanlar ziynet altın, kitap ve benzeri gibi kendileri için çok değerli olan eşyaları  yer altına gömdüklerinde kolaylıkla çıkarılmaması için kullanılan en etkili büyülerden bir tanesi haline gelmiştir. İnsanlar ölmeden önce zamanın medyumları ile anlaşmalı bir şekilde karşılığını ödeyerek öldüklerinden tüm varlıklarını ölümüyle beraber gömülsün diye sihirli büyüler yaptırmak için anlaşma sağlamışlardır. Günümüz de ise sihir yapabilen az sayıda medyum eski çağlarda olduğundan daha farklı işlemler için kullanmak için sihirli büyüler uygulamaktadır.

Sihirli Büyüler Nelerdir ?

Sihirli büyüler nelerdir diye merak eden bir çok okur yazarımızın merakla bekledikleri cevaplara ulaştık ve sihirli büyüler hakkında bilgi sahibi olduk. Sihirli büyülere örnek vermeden önce hatırlatmamız gereken önemli hususlar mevcuttur; bilinmesini isteriz ki her medyumun yapabileceği işlemler değildir. Özellikle sihir yaptırmak isteyen kişiler sihir yaptıracakları medyumları iyice araştırmaları gerekir.

Sihir yapılarak yapılan bir çok işlem mevcuttur fakat en etkilisi olan sihirli büyüler ile gideni geri getirme oldukça kısa sürede sonuç vermektedir. Gideni geri getirme büyüsü yaptırmak isteyenlerin oldukça ilgi gösterdiğini büyü çeşitlerinin içinde en etkili ve en özel olanı sihirdir.

Sihirli Büyüler Nasıl Yapılır ? 

Sihirli büyüler nasıl yapılır diye merak ettiğinizi biliyoruz sihirli büyüler televizyonda izlediğinizi sihir içerikli filmlere benzememektedir. Sihir yapılan yer yada kişilere ait çok önemli bazı bilgiler alınmaktadır bu bilgileri sihir yaptırmak istediğiniz medyumdan öğrenebilirsiniz. Yaptıracağınız sihirli büyüler sayesinde maddi, manevi yükselirsiniz rızkınız, kısmetiniz, şansınız, bereketiniz oldukça yükselecektir tabi ki de doğru yapıldığı süre zarfında.

Sihirli büyüler Nasıl Bozulur ?

Sihirli büyülerin yapılışı kadar bozulması da imkansıza yakın bir işlemdir. Bazen bozulmasını istediğiniz sihirli büyüler sizlere veya bozan medyuma oldukça büyük zararlar verebilir. Bu sihirli büyüleri bozmak için kullanılan farklı metotlar ve yollar bulunmaktadır. Bilinen bir yerde hazine buldunuz fakat üzerinde sihir var bozmak istiyorsunuz bunu kendi başınıza kesinlikle yapmamanızı tavsiye ederiz. Sihirli büyüler nasıl bozulur bilmek istiyorsanız görüştüğünüz medyum ile sihirli büyülerin bozulması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sihir ile Yapılan Büyüler Zararlı mı ?

Her büyü çeşidi gibi sihir büyüleri de insanlar için yanlış uygulandığı takdirde çok zararlıdır. Sihir yapılışında kullanılan farklı cinni varlıklar bulunmaktadır. Bu varlıkların var olma sebebi ise bulundukları hazinenin veya geri getirmek için yapılan büyülerin üzerinde koruma amaçlı bulunuyor olmalarıdır. Eğer ki sihir bozulmaz ise bu varlıklar kendilerini kişilere göstererek büyük zararlar vermektedirler.

Bu yüzden dikkat edilmesi gereken en önemli husus bir cinni varlık tarafından zarar görmemek için atacağınız tüm adımlara ve kararlara dikkat etmelisiniz. Cinni varlıklar ile iletişim kuran onları ele geçirmesini bilen savaşçı bir medyum ile görüşmenizi ve ondan yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Sihir Yapan Medyumlar Kimlerdir ?

Sihir yapan medyumlar kimlerdir diyerek arama yaptığınız da karşınıza çıkan her medyuma güven olmayacağını hatırlatmak isteriz. Bazı medyumlar kendi uzman oldukları konular dışında da insanlara yardımcı olacaklarını söylerler fakat işin içine girdiklerin de hep hüsranla sonuçlanır. Özellikle sihirli büyüler konusunda uzmanlaşmış ve yıllarını sihirli büyüler yaparak yada bozarak geçirmiş medyumlardan yardım almanız sizler için daha faydalı olacaktır. Sizler de sihirli büyüler yaptırdıysanız yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazımınız altına paylaşabilir sihirli büyüler yaptırmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Yapacağınız tavsiyeler sayesinde sihir yaptırmak isteyen kişiler sihir yapan medyumları kolaylıkla anlayabileceklerdir.

 

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Almanya dedi ki:

    Merhaba bende sevdiğimi geri döndürmek için medyumlara başvurdum araştırma yaparken sihirli büyüler ile geri getirme büyüsü diye bir şey okudum yaptıranların hepsi çok memnun hepsi tavsiye ediyordu sihirli büyüler yapan medyum Gerçek hocamı önerdiler bana sevdiğim kişinin geri gelmesi için Gerçek hocamı bu büyüyü yaptırdım mükemmel sonuçlar aldım sihirli büyüler yapan medyum Gerçek hocamı bende hepinize öneriyorum

    Medyum Gerçek Tlefon 0534 386 0106

  2. Medyum Gerçek Gideni Geri Getirme Büyüsü Yapıyor dedi ki:

    Uzun zamandır geri getirme büyüsü yaptırmak için güvenilir medyum ararken denk geldim medyum Gerçek hocama ve benim sorunum nişanlımla aramız bozulmuştu sorunlarımız hiç bitmiyordu Gerçek hocama ne gibi sıkıntılarımız var diye bakımlar yaptı nişanlım benden soğusun uzaklaşsın diye bir kadın tarafından büyü yapılmıştı öyle oldu nişanlım hep uzak davranıyordu soğudu benden neyse ki Gerçek hocam yaptığını geri getirme büyüsü ile nişanlımın bana geri getirdi üzerinde ki büyüyü de bozdu bir daha büyü yapılmasın diye korumalar attı ne kadar teşekkür etsem azdır hocama ben geri getirme büyüsü için herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar daha iyisini bulamazsınız

    MEDYUM GERÇEK HOCA İLETİŞİM 0534 386 0106

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu