Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana sayfa / etkili büyüler / Aşk Büyüleri

Aşk Büyüleri

Aşk Büyüleri

İnsanların birbirlerini sevmeleri ve her zaman sevdikleri kişiler ile birlikte olmak istemeleri son derece doğal bir durumdur. Özellikle bir insanın hayatı boyunca yaşayabileceği en yüce duygunun aşk olduğunu bilen kişiler bu nedenle her zaman bu özel duygunun peşinden koşarlar. Hatta her zaman hayalini kurduğu aşkı bir türlü yakalayamayan kişileri aşk büyüleri yaptırarak hem yaşadıkları şanssızlığı kırmaları hem de sevdikleri kişilerin kendilerine aşık etmeleri mümkün olabilmektedir. Bu özel uygulama sayesinde bugüne kadar birçok kişinin hayalini gerçekleştirdiği ve sevdikleri kişilere kavuşup kendileri ile mutlu birliktelikler yaşadıkları bilinmektedir. Dünya genelinde en çok yapılan ve en masum büyü uygulamaları arasında yer alan aşk büyülerinin ülkemizde de birçok kişi yaptırmaktadır. Yapılan uygulamalar genellikle gelen talebe göre seçilmekte ve medyumlar çoğu zaman başarılı sonuçlara imza atmaktadırlar.

Aşk büyüleri deyince hemen insanların yüzlerinde oluşan o küçük tebessüm tamamen sevgi denen o özel duygunun etkisindedir. Halbuki büyü kelimesi genellikle insanları geren ve tedirgin eden bir kelimedir. Çünkü birçok büyü uygulaması gerçekten akla hayale gelmeyecek sonuçları ortaya çıkaran ve insanların hayatlarını adeta bozguna uğratan uygulamalardır. İnsanların birbirlerini sevmeleri ve bu özel duyguya bu kadar önem vermeleri her zaman normal karşılanmıştır. Çünkü sevgi yeryüzündeki en yüce duygudur. Özellikle sevgiliye karşı duyulan aşk ve bu duygunun insanlara verdiği mutluluk hissi adeta paha biçilemezdir. Hayatında aşk olan bir kişi her zaman son derece mutlu ve sevecen biri haline gelir. Her insanın hayatına bu kadar olumlu katkılarda bulunan bir duygunun tabiki talibi çok olur ama maalesef bazı kişiler için aşk sadece hayali kurulan bir özlem olmaktan öteye gidememektedir. Bu nedenle medyumların aşk büyüleri hakkında bu kadar çok talep almalarına da şaşırmamak gerekir.

Günümüzde de birçok örneği olan ve uygulama yöntemleri bakımından da çok sayıda uygulama şekli bulunan bu büyüde özellikle kullanılan bazı yöntemler vardır ki alınan sonucun kesin olmasını sağlayabilmektedir. Bunlardan en çok tercih edileni kişilerin etkilenmelerini çok daha kolay hale getiren ve kendilerini kısa zaman içinde etkisi içine alarak tüm duygu ve düşüncelerini değiştiren bir yöntem olan kişisel eşyaların kullanıldığı yöntemdir. Bu yöntemde medyumlar etki altına alınacak olan kişilerin resimlerine veya kişisel herhangi bir eşyalarına karşı çok özel ve etkili dualar okuduktan sonra duruma göre kendi inisiyatiflerini de kullanarak ilave uygulamalar yapabilirler. Tüm bu uygulamalardan sonra yapılması gereken tek şey yeteri kadar sabırlı olmak ve beklemektir. Kısa zaman içinde etkisini gösterecek ve istenen kişinin düşüncelerini değiştirmesini sağlayacak olan aşk büyüleri, insanların arasında aşk duygusunun çok daha güçlü ve sağlam olmasını sağlayacaktır.

Bu özel büyünün etkisine giren kişilerin hayatlarında kısa zaman içinde birçok değişiklik meydana gelir. Tabi ki bu değişimler sadece manevi anlamda olacak ve ilgili kişiler kendilerine aşk büyüleri yaptıran kişilere karşı büyük bir bağlılık hissedeceklerdir. Ancak yaşadıkları bu duygusal geçişleri güçlü bir büyünün etkilisi ile yaşadıklarını asla fark edemeyecek olan insanlar, artık aşık oldukları kişilerden kesinlikle ayrılmak istemeyecek ve her zaman kendileri ile birlikte olmak isteyeceklerdir. Bu nedenle hedef bakımından incelendiğinde büyü dünyasının en masum ve sempatik üyesi olarak kabul edilen aşk büyüleri ülkemizde de en çok ilgi gören ve her gün birçok kişinin yaptırdığı bir büyü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu muhteşem duyguyu tatmak ve hayallerine kavuşmak isteyen herkesin deneyebileceği aşk büyülerinde özellikle deneyimli medyumların seçilmesi sonuca ulaşmayı da kolaylaştıracaktır.

Aşk büyüsü, canbar aşk büyüsü, aşık etme büyüsü gibi farklı isimlerle bilinen tüm çalışmalar aynı amaçlar için tercih edilen çalışmalardır. 

30 Yorum

 1. Medyum İslam

  Aşık oldum hiç olmayacak kişiye aşık oldum kardeşm dostum dediğim arkadaşımın kız kardeşine aşık oldum gel zaman git zaman birlikde olduk kendimi bi o kadar iyi bi o kadarda kötü hissediyordum aşık olduğum insan kardeşimin kız kardeşiydi artık saklayamiyordum kardeşim dediğim insana söyledim karşı geldi bağırdı çağırdı onun ailesi benim ailem onaylıyordu fakat kardeş dediğim insan izin vermiyordu arkadaşlarım İslam Hocayı önerdi hiç inanmıyordum böyle şeylere pek fazla umudum yoktu ama tek şansım buydu İslam Hocama derdimi anlattım 15 gün içinde size kimse karşı gelmeyecek dedi sabırla 15 günü bekledim ve gerçekleşti 15. Günün akşamı kardeşim aradı ve artık size karşı çıkmayacağım dedi teşekkürler İslam Hocam herşey sizin sayenizde oldu Allah razı olsun hocam

  Medyum İslam 0538 582 7943

 2. Caner - Medyum İslam - Aşk büyüsü

  Üniversite son sınıf öğrencisiyim okul yeni açıldığı zaman sınıfımıza yeni bir kız gelmişti ismi dilruba idi kıza resmen ilk görüşte aşık olmuştum bir kaç kez konuşmaya çalıştım ama beceremedim 🙂 herzaman okula geç giden ben Dilruba geldikten sonra okula ilk giden ben oluyordumm artık okadar bağlanmıştımki ne derslere ne sınavlara hiç birşeye kafamı veremiyordum durumum gerçekten çok zordu sonra en yakın arkadaşım bana İslam hocayı önerdi adama bak benden önce hocalarla çalışmaya başlamış benim haberim yok birde en yakın arkadaşım olacak nese böle şelere inanmıyordum ama bi şansımı deneyim dedim aradım başımdan geçen hereşyi bir bir anlattım hocamız ban bu işi 8 gün içerisinde halledeceğini söledi çalışmlara başlamıştım kaybedecek hiç bir şeyim yoktu işlemin 7. gününde Dilruba bana kantinde benden hoşlandığını söledi allahım sevinçlten delirecektim dilim lal oldu sevinçten çok büyük bir ilme sahip İslam hoca nediyim Allah ondan razı olsun sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum allah ne muradı varsa veriri inş.

 3. medyum İslam

  Bir türlü uzun ilişkim olmuyordu artık evlilik yaşım gelmişti kim karşıma çıkarsa çıksın olmuyordu ya anlaşamıyorduk yada hayatında başkaları oluyordu kısmetim kapalı diye düşündüm kendimden şüphelenmeye başlamıştım artık kız arkadaşlarım İslam Hocayı önerdi 10 günlük bi çalışma yapacağını söyledi derdime derman oldu ve şuanda sözlüyüm Allah razı olsun hocam Medyum İslam Hoca

 4. Kısa sürede etkili aşk büyüsü Medyum Necirvan

  Aşk büyüsü yapan Medyum Necirvan hocadır benim 2 yıllık bir ilişkim vardı ilk başta soğukluklar başladı ve erkek arkadaşım sebepsiz yere bende ayrıldı neden ayrıldığını bile söylemedi her yerden engelledi. Aradan 1 ay geçti bir gün arkadaşımla alış verişe gittik erkek arkadaşımı bir kızla gördüm el ele tutuşmuş geziyordu beni resmen çıldırttı bende oturup ağladım arkadaşım beni sakinleştirdi ve benim medyumlardan yardım almamı istedi bende medyum arayışlarına girdim etkili aşk büyüleri yapan medyumları araştırırken tavsiyeler üzerine Medyum Necirvan hocayı buldum aradım sorunlarımı anlattım bakım yaptı erkek arkadaşımın hayatında ki kız onu sevmiyormuş dalga geçmek için çıkıyormuş benim aptal sevgilim bunun farkında değildi. Bunun için çalışmalar başlattım Medyum Necirvan erkek arkadaşımı bütün kızlara karşı soğutup bana aşık etmek için ağır çalışmalar yaparak 11 günde sevgilimi bana geri getirip aşık etti. Şuan sevgilim yanım da gözü benden başkasını görmüyor Medyum Necirvan hocama çok teşekkürler ediyorum.

  Medyum Necirvan iletişim 0539 663 2841

 5. Medyum Necirvan Süryani Aşk Büyüsü

  Ben birini çok seviyordum uzun zaman peşinden koştum resmen ama ne yaptıysam istemedi beni aslında ailesi istemiyordu çünkü ben kürdüm onlar alevi bizde kürde verecek kız yoktur dediler bu benim çok zoruma gitti böyle ayrımcılık yapmaları beni kahretmişti bende buna dayanamayıp Mardin’den tanıdığım Necirvan hocama ulaştım sorunu anlattım Necirvan hocam da bana Süryani aşk büyüsü yaparak hem kızı bana aşık etti hemde ailesinin ikna etti şimdi beni çok seviyorlar bende onları seviyorum ama kırgınlığım var neden ayrımcılık yapıyorlar ön yargılı davranıyorlar her neyse şimdi beraberiz seviyoruz bir birimizi Necirvan hocam olmasaydı bunlar asla olmayacaktı Allah razı olsun hocamdan 0539 663 2841

 6. Nayim - Eshabil Hoca

  ben 34 yaşındayım evlilik yaşım geçiyor ve ben bi türlü evilik adımını atamıyordum ne zaman evlenme kararı alsam hep bir engel çıkıyor aylem baskı yopıyordu ne zaman evlenmeyi düşünüyorsun diye sanki varda ben istemiyormuşum gibi kiminle tanışsam olmuyordu işte kısmetim resmen kapanmıştı biraz araştırma yaptım Eshabil hocaya yapılan yorumlardan etkilendim aradım Eshabil hocamı kısmetsizim ne yaparsam yapim evlenemiyorum dedim derken utana sıkıla söylüyordum beni dinledi sağolsun bana işlem yapabilecegini ve bu işlemden sonra her şey normal haline gelecegini artık evlenmek istiyorsan evlene bilirsin ben sana bir kısmetin açılsın diye bi çalışma yapacam dedi bu çalışmayı yaptıktan bir ay sonra nişanlandım düğün tarihini bir kaç güne belirliyoruz bana bu konuda yardımcı oldugu için Eshabil hocamdan Allah razı olsun.
  0538 361 1548

 7. aşk büyüsü Medyum Necirvan

  Medyum Necirvan beye şans eseri bir sitede gezerken denk geldim benimde aşk’la ilgili büyük bir sorunum vardı bu sorunumu kendisine anlattım yardımcı olacağını söyledi gerçekten de çok yardımcı oldu Medyum Necirvan bey bana aşk büyüsü yaptırdım kesin sonuç aldım bence en iyi Medyum Necirvan beydir. Tabi takdir sizlerin ben çalıştım ve sonuç aldığım için sizlere tavsiye ediyorum buyrun numarası 0539 663 2841

 8. Medyum Necirvan aşk büyüsü

  aşk her insan gibi benide surundurdu öyle böyle degl çok sevdim çokbagladım onunda bana karşı aynı şekılde aşık olmasını istedim Medyum Necirvan hocayı tavsiye uzere aradım durumumu anlattım bilgilerimi verdim 9 günlük bir işleme başladık işlem gununden 5 gun sonra etkilerini gördüm resmen bana aşık oldu hocamı aradım hocam daha işlemin bitmedigini soyledı şok oldum daha ne olabılırkı 9 günü bekledım ve ogun çok heyecanlıydım sevdiğm insan benim için ölmeye hazır bir hale gelmişti çok teşekkürler hocam Allah razı olsun senden herkesın çalışmasını tavsıye ederım. 0539 663 2841

 9. ömer - aşk büyüleri / İslam hoca

  aşk başka birşey aşık olmayan anlamaz sevmek ayrı bir şeydir aşk ayrı bende aynı apartmanda oturdugumuz komşumuzun kızına aşık olunca anladım bir kaç kere karşılaşma sırasın da konuşmaya çalışıyordum ama bi türlü iki lafı bir araya gitiremiyordum normalde öyle değilim ama bu kızı görünce nutkum tutuluyordu elim ayagım bir birine dolanıyordu bi türlü kızı etkiliyecek bir hamle yapamıyordum bir arkadaşım var çok samimi oldugum her konuda dertleştiğim tek arkadaşım bu arkadaşımdan yardım istedim bana biraz sabret bulacaz bi hal çaresini dedi ertesi gün İslam hocanın numarasıyla geldi ne alaka dedm sen ara derdini anlat gerisine karışma dedi aradım anlattım 9 gün sonra o kişi sana deli gibi aşık olacak dedi işleme başladı başladıktan 5 sonra kız benimle konuşmak için can atıyordu olanlara çok şaşırmıştım şuan aşık olduğum kızla beraberim birbirimizi çok seviyoruz bunu İslam hocam sayesinde başardım İslam hocama çok teşekkür ederim.
  0538 582 7943

 10. elif - AŞK BUYUSU

  arkadaşlar NECİRVAN HOCAM KARŞILIK BULAMADIĞIM YILLARDIR PEŞİNDEN HOŞTUĞUM ÇOCUĞU BANA AŞIK ETTİ İMKANSIZ gibi birşeeyi başardı allah razı olsun hocamdan

 11. tavsiye

  aşk büyüsünü yaptırmak istiyorum etkili aşk büyüsünü olmasını istiyorum ama bir yandan acaba ters etkileri olabilir mi diye düşünmüyorum değil korkuyorum lütfen bana yardımcı olun ne olursunuz

 12. nurten

  sevgilimin bana döneceğine içten inanarak başladım Medyum İslam hocayla çalışmalarıma Allah bin kez razı olsun beklediğim daha çok ilgilendi Medyum İslam hoca çok büyük destek oldu böyle iyi niyetli insandan ALLAH razı olsun.
  Ayrılmamız da farklı sorunlar sebep olmuştu ben çok da üzerine gittim o dönemde onunda etkisi olmuştur benden kopmasına ama şükürler olsun ki şuan yanımda ayrılmadan önceki zamanımıza göre çok çok iyi ilgili merak ediyor beni özlüyor. bunu hissettiriyor eskiden dışardan eve gelecek olsam merak edip eve geldin mi falan demeyen insan arıyor soruyor gelince mesaj at ara diyor ben aramayın o arıyor arka arkaya bu tabi Medyum İslam hocanın sayesinde

 13. nihal - Medyum Necirvan aşk büyüsü

  aşık etme işleminde birçok hoca ile çalıştım her seferınde dolandırıldım Medyum Necirvan hocamla yaptıgım aşık etme büyüsünde tam sorunsuz bir sonuç aldım aşık ettirme büyüsünü de tek uzman Medyum Necirvan hocam dır. 0539 663 2841

 14. Aşk büyüsü

  Aşk büyüsünde uzman tek Medyum Eshabil hocadır arkadaşlar beniz size önerim kesinlikle Eshabil hocadır kısa süreli etkili sonuçlar almak istiyorsanız Eshabil hocayı aramalısınız.

 15. Seren - Medyum İslam Hoca

  Mahallemize yeni biri taşınmıştı onu ilk gördüğümde kalbim çarpmıştı her gün görüyordum ilk görüşte aşk buna deniyormuş demek ki üniversiteye gidiyordum baktım aynı üniversitedeyiz sanıyordum ama öle değilmiş o benim hocammış aşık olduğum insan benim hocam aklımın ucundan bile geçmezdi hocama aşık olacağım konuşmaya çalışıyordum her defasında ama yapamıyordum bir gün en sonunda söyledim ama kendisi bana karşı bir şey hissetmediğini söyledi aramızda sadece hoca öğrenci ilişkisi olabilir daha fazlası olmaz aramızda yaş farkı var dedi öle diyince tabi başımdan asaga kaynar sular döküldü asiktim vazgeçmek istedim defalarca olmadı yapamadım ne yapacağımı bilmiyordum artık gün geçtikçe daha da sevgim aşkım artıyordu. Daha sonra aklıma medyum hocaları geldi İslam Hocayı aradım derdimi anlattım bana aşk büyüsü yapacağını söyledi hiç umudum yoktu aslında tek çarem buydu 9 gün içerisinde sana aşık olacak dedi sabırsızlıkla bekliyordum gün geçtikçe bana daha iyi davranıyordu bu kadar çabuk olacağına şaşardım 9 gün oldu ve okul çıkışı kahve içelim dedi kahve içerken bana duygularını söyledi aşık olduğunu söyledi Allah razı olsun sizden hocam Medyum İslam Hoca

  0538 582 7943

 16. Aşk Büyüsü Eshabil Hoca

  Merhabalar Eshabil hocam bu işin uzmanı gerçekten çünkü yaptığı aşk büyüsü işlemi 7 günde sonuç verdi gerçek bir medyum arayanlara önerimdir

 17. Uzman Medyum Necirvan hocamdır

  28 yaşındayım ve 1,5 yıllık evliyim eşimde soğumalar hissettim ve bu nedenle Necirvan hocamı aradım yardım aldım sağ olsun Necirvan hocam 13 günde eşimi tekrardan bana bağladı Allah razı olsun Necirvan hocamdan

 18. öykü06

  merhaba ben gecen gün işlem başlattım bana Medyum Necirvan hocam her konuda yardımcı oldu istediklerimi bir bir yerine getirdi ALLAH razı olsun hocamdan benim için her şey yaptı başarılı bir MEDYUM arıyorsanız kesinlikle Medyum Necirvan HOCAMA ARAMALISINIZ. İLETİŞİM NO 0539 663 2841

 19. ramazan_

  gerçek bir medyum ararken Medyum Necirvan HOCA ya yapılan yorumları gördüm arama istegi duydum iyi ki aramışım 6 yıllık ilişkimizi kurtardı öncelikle buradan Medyum Necirvan HOCAMA çok teşekkür ederim sizlere de GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TAVSİYE EDERİM.. TLF 0539 663 2841

 20. MEDYUM İSLAM AŞK BÜYÜSÜ

  Selam aleyküm arkadaşlar bende aşk büyüsü için MEDYUM İSLAM hocamı tercih edenlerdenim. İSLAM hocama bazı arkadaşların yapmış olduğunu yorumlar sayesinde ulaştım. Öncelikle hocamız hakkında yorum yapan ve bize doğru hocayı gösteren tüm arkadaşlardan Allah binlerce kez razı olsun İslam hocama aşk büyüsü yaptırdım 16 günlük bir çalışmamız oldu ve gerçekten ne söylerse hepsini teker teker yaptı bu sebeple bende herkese tavsiye ediyorum mutlaka İslam hocam ile iletişim geçin arkadaşlar pişman olmazsınız tekrardan Allah razı olsun hocamızdan çok baba bir adam kendisi.

  Buyrun numarası : 0538 582 7943

 21. Aşk Büyüsü Eshabil Hocam

  Medyum Eshabil hoca beni gerçekten çok mutlu etti 13 günlük süren bir işlemim oldu bu işlem süresinde her türlü yardımı desteği oldu hiç bir şeyi eksik etmedi hiç bir sorun olmadı çok teşekkür ediyorum Eshabil hocama iyi i varsınız hocam sağ olun.

 22. Aşk büyüsü için yardım ?

  Arkadaşlar benimde bir gönül işim var ilk başlarda birbirimizi çok seviyorduk fakat şu aralar bana soğuk davranıyor ne yapacağımı bilmiyorum yorumlarınız okudum lütfen bana yardımcı olabilecek bir hoca önerin lütfen ??

  • medyum Eshabil

   Kesinlikle medyum Eshabil tavsiyemdir.
   bence mutlaka arayıp yardım almalısın..

  • aşk büyüsü tavsiyem

   Sana tavsiyem aşk büyüsünde uzman olan medyum Eshabil hocam olacaktır. Hiç kaçırma hemen ara yardımcı oluyor çok babacan çok iyi bir hoca bende aşk büyüsü yaptırdım kısa sürede sonuç veriyor buyur numarası 0538 361 1548

 23. Aşk büyüsü etkili sonuç Medyum Necirvan Hoca

  Bende aşk büyüsü yaptırmak için Medyum Necirvan hocadan yardım aldım Sevgilimi bana aşık etmek için 9 günlük bir çalışma yaptı çalışmaların 6 günü etkilerini gördüm 8 günün sonunda çok etkili harika sonuçlar aldım Medyum Necirvan hoca herkese önerimdir. İletişim
  0539 663 2841

 24. Damla medyum Necirvan hoca sonuç

  2 yıllık bir evliliğim var benim eşimin bana karşı soğuk olduğunu farkettim bende medyum Necirvan hocadan yardım aldım 9 günlük bir çalışmayla bana da olumlu sonuçlar verdi Necirvan hocama teşekkürlerimi iletiyorum herkese de tavsiyemiz.

 25. Etkili Aşk büyüsü medyum İslam

  Medyum İslam hocaya aşk büyüsü yaptırdım daha önceleri başka hocalarla çalışma yaptım olumlu sonuçlar vermediler bende İslam hocayı buldum aşk büyüsü çalışmasını 7 günde sonuçlandırdI etkili ve garantili medyum arayanlara tavsiyem medyum İslam hocadır.
  İrtibat numarası 0538 582 7943

 26. aşk büyüsü medyum Necirvan

  Aşk büyüsü için çok araştırma yaptım hangi medyum ile çalışmalıyım en iyi aşk büyüsünü kim yapar diye karşıma sadece tek bir isim çıktı medyum Necirvan hocam. Aşk büyüsü hakkında hocamızdan da bilgi aldım iyice sonra işlem yaptırmak istedim hocamız gerçekten çok iyi ilgilendi benimle yaptığı aşk büyüsü de çok çok kısa sürede sonuç verdi açıkçası ben bu kadarını beklemiyordum ama medyum Necirvan hocam öyle bir işlem yaptı ki inanılmaz derece de mutlu oldum teşekkür ediyorum hocama ve aşk büyüsü için herkese önerimdir

 27. Medyum İslam

  Merhabalar benim adım Özge. 1 yıllık sevdiğim birisi vardı aramız çok çok iyiydi sonra ne olduğunu anlamadan beni bıraktı ayrılmak istediğini benimle yapamadığını söyledi bugüne kadar çok iyiydi aramız birden bire böyle sorun çıkması benim moralimi bozdu şüphelendim bu yüzden medyum arayışına girdim karşıma medyum İslam hoca çıktı derdimi anlattım hocam bakım yaptı sevgilimin üzerine muska yapıldığını ve başkasıyla evlenmesi için muska yapıldığını söyledi bende medyum İslam hocamdan rica ettim yapılan muskaları bozdu sevgilimi tekrar getirdi ve aşk büyüsü ile bana daha çok aşık etti şimdi bir sorunumuz yok medyum İslam hocama teşekkür ediyorum herkese de tavsiye ederim gerçekten mükemmel bir hoca

  Medyum İslam hocamın numarası : 0538 582 7943

 28. Aşk Büyüsü için Medyum İslam hoca

  Aşk büyüsünde sizlere önereceğim en etkili ve kesin sonuç veren medyum İslam hoca olacaktır kendisiyle yaptığım çalışma sayesinde sevdiğim adam bana aşık oldu gözü benden başkasını görmüyor her şey istediğimiz gibi oluyor bunu medyum İslam hocaya borçluyum kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır ve herkeslere de tavsiyem medyum İslam hocadır numarası bu 0538 582 7943

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir