Uzaktan Bağlama Büyüsü

Uzaktan Bağlama Büyüsü

uzaktan bağlama büyüsü
uzaktan bağlama büyüsü

İnsanların sevdikleri kişileri bağlama büyüleri ile etki altına almak için mutlaka yakınlarında olmaları gerekmez. Birçok kişi bu konuda yanlış bilgilere sahip oldukları için kendilerine uzakta olan kişileri herhangi bir büyü ile etki alabileceklerine inanmamaktadırlar. Ancak uzaktan bağlama büyüsü gibi uygulamalar aradaki mesafe ne kadar uzak olursa olsun istenilen kişilerin manevi anlamda etki altına alınmalarını ve düşüncelerinin istenilen yönde değişmelerini sağlayabilir. Burada önemli olan uzaktan bağlama büyüsünü yapacak olan medyumların seçiminde titiz davranmak ve doğru seçimi yapana kadar karar vermemektir.

Çoğu zaman sevdiklerinden uzak kalmak zorunda kalan kişiler, sevdikleri kişilerin kendilerinden uzak yerlerde neler yaptıklarını veya kendilerine ihanet edip etmediklerini merak etmektedirler. Bu düşüncelerle kendilerini yiyip bitiren ve bir türlü sağlıklı şekilde hareket edemeyen kişilerin, kendilerinden uzakta kalan sevdikleri ile aralarındaki bağların zayıflamaması ve bu nedenle başka kişilere yönelmelerini engellemek için istedikleri medyumlara gidip kendileri için bir uzaktan bağlama büyüsü yapmalarını talep edebilirler. Bu işlem son derece basit ancak etkisi bir o kadar güçlü bir büyü uygulamasıdır.

Sevdiklerinden kısa süreli de olsa ayrı kalmak zorunda olan kişilerin akıllarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak ve araya giren mesafenin ilişkilerine zarar vermesini engellemek için yapmayı tercih ettikleri uzaktan bağlam büyüsü, uzman medyumlar tarafından hazırlanan vefkler kullanılarak yapılır ve oldukça etkileyici sonuçlar ortaya çıkar. Uzaktan bağlama büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle medyumlara hem kendilerinin hem de sevgililerinin isim veya diğer bilgilerini verirler. Medyumlar daha sonra aldıkları bu bilgileri önceden hazırlamış oldukları vefk çizimlerinin içine eklerler ve daha sonra okunmasında fayda olduğu düşünülen tüm dua ve ayetleri okuduktan sonra ilgili vefki sahibine teslim ederler.

İnanışa göre yapılan bu vefki kişiler üzerilerinden taşıdıkları sürece sevdikleri kişiler ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar çok güçlü bir enerjinin etkisi altında olacak ve asla kendilerinden başka birine bakma isteği duymayacaklardır. İnsanların her türlü nefislerini bağlayan ve daha sonra birlikte oldukları kişilere karşı yüksek bir sadakat duygusu ile bağlı kalmalarına neden olan uzaktan bağlama büyüsü, bu sayede sevdiklerinin kendilerinden uzakta olmasından dolayı kaygılı olan kişilerin gönül rahatlığı içinde yaşamlarına devam etmelerine olanak tanıyacaktır.

Yapılan uzaktan bağlama büyüsünün özellikle hazırlama aşamasında medyumların son derece dikkatli davranmaları ve hazırlanan vefkin amacına uygun dualar veya ilave bilgilerle doldurulduğundan emin olmaları gerekmektedir. Çünkü birçok medyum ya aceleden ya da kendilerine duydukları aşırı öz güvenden dolayı zaman zaman hatalar yapmakta ve bazı adımları atlamaktadırlar. Bu nedenle bu tarz büyüleri yaptırırken en önemli adım her zaman medyum seçimidir.

Uzaktan bağlama büyüsü, hazırlanan vefkin etkisi ile çok uzak mesafedeki kişilerin bile her türlü düşüncelerini değiştirip kendilerini özleyen ve bekleyen sevenlerinden başka kişilere bakmalarına engel olur. Gözden uzak olan gönülden de uzak olur düşüncesi ile kendilerinden uzakta kalan sevdiklerinin başka kişilere meyil etmesini engellemek ve araya giren mesafenin aralarındaki bağı zayıflatmasını engellemek isteyen kişiler genellikle uzaktan bağlama büyüsü ile bu amaçlarına kolayca ulaşabilirler.

Büyünün etkisi altına giren kişiler kesinlikle bu durumu fark edemez ve sanki sevdikleri kişilerden hiç ayrılmamış ve her zaman onlarla bir aradaymış gibi yine kendilerine güçlü duygularla bağlılık duyarlar. Bu hisler ile çevrelerindeki karşı cinsleri gözleri görmeyen ve akılları sadece kendilerini bekleyen sevgili veya eşlerinde kalan kişiler bu büyüden asla ve asla fiziki veya manevi anlamda bir zarar görmezler.

9 Yorumlar

 1. yaser Hoca - Uzaktan Bağlama Büyüsü Etkili Sonuç

  Selam arkadaşlar ben Hollanda’dan yazıyorum sizlere uzaktan bağlama büyüsünde ben yaser hocayı seçmiştim bazı sitelerde hakkında çok olumlu yorumlar okuduktan sonra hocamızla iletişime geçerek çalışmalara başlamıştım ve bana verdiği 7 günlük çalışma süresinde çok güzel sonuçlar aldım ben yaser hocamın ilmine çok güveniorum sizlerede gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum yaser Hoca İletişim 0534 330 07 62

  • fikret ertay

   sevdiyim beni terk etti kendime nasıl döndürebilirim

 2. Gideni Geri Getirme / yaser HOCA

  yaser hocamla ben çalıştım ve sonuç aldım gerçekten hem iyi hemde gerçek bir hoca bunları sizinle paylaşma sebebim sakın yanlış insanlara paranızı kaptırmayın. yaser hocam ile çalışın derim yinede karar sizin tavsiye ederim 0534 330 07 62

 3. Zeynep akan

  herkesinde olduğunu gibi benimde aile içi problemlerim sürekli olmakta ve bu can sıkıcı olmaya başlıyor belli bi vakitten sonra eşler arasında bi güvensizlik saygısızlık oluşuyor. bunun önüne nasıl geçebilirim nasıl ailemi mutlu mesut bu yuvada tutabilirim arayışındayken birden çok sevdiğim bir dostum bana yaser hocayı tavsiye etti. açıkcası inançım yoktu ve korkuyordum ama elimdeki son fırsattı ailemi bir arada tutabilmek için. ve aradım tüm olan biten sıkıntıları problemlerimi anlattım sağolsun beni dinledi bana akıllar verdi ve işlemler yaptık 3 tane çocuğum var 2si erkek aile arasındaki tüm sorunlar tüm sıkıntılar tüm problemler adeta hiç yaşanmamışcasına evimizde mutlu mesut bol kahkahalı günler yaşıyoruz. Tabiki bunu yaser hocama borçluyum bü yüzden bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedim allah yaser hocamdan razı olsun tuttuğunu altın etsin inşallah 0534 330 07 62

 4. hatice _ gerçek medyum yaser hoca

  ben bir kaç medyumla çalıştım ama içlerinde en etkili kişi yaser hoca oldu ve kısa sürede de sonuç verdi güvenilir medyum arıyorsanız hiç düşünmeden yaser hoca yı arıya bilirsiniz.
  tlf 0534 330 07 62

 5. kudret _ bağlama büyüsü medyum yaser hoca

  arkadaşlar kesinlikle medyum yaser hoca diyorum beni hiç sevmeyen bir insan için bağlama büyüsü yaptırdım inanılmaz ama bir haftada yaptıgı büyü sayesinde istediğim kişi bana resmen tapıyor yanımdan ayrılmıyor bu gidişle düğünümüz yakın zaman da olur inşallah medyum yaser hoca çok teşekür ederim 🙂
  tlf no 0534 330 07 62

 6. serkan07 _ Medyum yaser

  bende medyum yaser hocaya bağlama büyüsü yaptırdım güzel sonuç aldım daha önce bir kaç medyumla çalıştım ama faydasını görmedim etkili ve kesin sonuç almak istiyorsanız medyum yaser hoca yı aramalısınız.
  tlf 0534 330 07 62

 7. Medyum yaser hoca Onerimdir

  Medyum yaser Hocayla bende çalışmalar yaptım gerçekten çok kısa sürede etkili sonuçlar veriyor benim şaşırdığım nokta çalışmalar bitti ama gün geçtikçe etkisi çoğalıyor benim sizlere tavsiyem Gerçek medyum yaser hocadir 0534 330 07 62

 8. medyum betül uzaktan bağlama büyüsü

  Merhaba benim adım Sevda ben yurt dışında yaşıyorum ve sevdiğim bir adam vardı kendisi Türkiye’de yaşıyor bir kere yüz yüze geldik ondan sonra daha beni görmek istemedi bende onu kendime bağlamak ve evlenmek için araştırdım karşıma MEDYUM BETÜL çıktı derdimi anlattım bana yardımcı olacağını söyledi uzaktan bağlama büyüsü yapacağını ve sevdiğim adamı bana affedersiniz köpek gibi yapacağını söyledi ve dediğini de yaptı gerçekten şimdi sevdiğim adam beni görmek için can atıyor nasıl oldu bir den böyle çok şaşırdım ama MEDYUM BETÜL gerçekten de bunu başardı ve beni sevdiğimle kavuşturdu uzaktan bağlama büyüsü için bulunmaz fırsat bence herkese tavsiye ediyorum MEDYUM BETÜL çok teşekkür ederim

  medyumbetul@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir