Home / etkili büyüler / Mucize Aşk Büyüsü

Mucize Aşk Büyüsü

Mucize Aşk Büyüsü

Bir adamı veya bir kadını kendinize aşık etmek için önerilen en etkili işlem mucize aşk büyüsü dür. Aşk büyüsü doğru yapıldığı takdir de inanılmaz derece etkili ve ömür boyu sürecek sonuçlar doğurabilir.

Uzman medyumların hizmetlerine başvurmadan önce mucizevi şekilde etkili olan aşk büyüsü hakkında detaylı bilgilere sahip olunuz.  Aşk büyüsü ve ritüellerin önemli kurallarını biliyorsanız, mucize aşk büyüsü uzaktan yada yakından sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılacaktır. Bu tip aşk büyülerinden medyumların kabul bulduğu önemli bilgiler bulunmaktadır. Önemli bilgiler şunlardır;

 1. Adı
 2. Soyadı
 3. Doğum Tarihi
 4. Anne ismi 
 5. İki Adet Vesikalık Resim

Aynı şekilde aşk büyüsü yaptırılacak kişinin de eksiksiz bir şekilde bilgileri gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılacak aşk büyüsünün etki ve sonuç vermesi süresi oldukça kısa bir süreye düşecektir. Bilgi eksik olduğu zaman yapılan işlemin bir etkisi, sonucu olmaz. Vereceğiniz bilgilere dikkat edin yanlış verildiği takdirde önemli ve kalıcı zararlara yola açabilmektedir.

Aşk Büyüsünden Nasıl Korunmalıyız

Bir kişiyi sahip olma arzusu, insanı her zaman büyülü ritüeller yaptırmak için en aceleci davranışlara iter. En etkili eylem aşk büyüsüdür. Sevdiğiniz kişileri kendinize bağlanmasını mümkün kılar. Büyüler ve ritüeller yüz yıllardır var. Daha önce belli başlı medyumlar, büyücüler tarafından yapılmış olsa bile, şimdiki yıllarda günümüz de bir çok medyumun yapabildiği etkili bir büyüdür. Aşk büyüsü sadece kadınlar tarafından değil, erkekler tarafından da yapılabilir. Ritüellere ve büyülere kolaylıkla ulaşıldığından dolayı, herkes bir aşk büyüsü kurbanı olabilir. Ve bu nedenle, kendiniz etkili aşk büyüsünden nasıl koruyabilirsiniz bilmeniz gerekir.

 1. Tanımadığınız yada güvenmediğiniz bir kimsenin elinden yiyecek, içecek yiyemezsiniz. Bir aşk büyüsü, özellikle alkollü içeceklerde ve yiyeceklerde daha etkili olabilir. 
 2. Kişisel eşyalarınızı, fotoğraflarınızı, temel bilgilerinizi yabancılara vermeyin. Çoğu zaman, bir aşk büyüsü bir fotoğrafla yapılabilir. Ve şimdi sevilen birinin fotoğrafını internette bulmak oldukça kolay bir hale gelmiştir.
 3. Medyumları ziyaret ederken, eşyalarınızı yanınızda götürmeniz gerekir.
 4. Bazı insanlar büyülerin veya ritüellerin kurbanı oldukları için bilinçsiz bir şekilde hareket edecektir. Aşk büyüsü, kişileri oldukça fazla etkilemekte, Ve bu yüzden aşk büyüsü yapılan kişinin iradesi dışında hareket etmesine neden olabilir.

Aşk büyüsünden Korunmanın Yolları

Aşk büyüsünden korunmanın yolları elbette ki mevcuttur. Kendisine aşk büyüsü yapıldığını düşünen bir kişi, öncelikle uzman medyumdan yardım almak zorundadırlar. Yapılan aşk büyüsü kişiyi kendi iradesi dışında bir çok yanlışa sürebilir. Muska, Koruma veya özel büyülü çalışmalar, aşk büyüsünden korunmanın en kolay yollarıdır. Aşk büyüsünden korunmak için medyuma yaptıracağınız işlemlerde kullanılan bir çok malzemeler bulunmaktadır. Örneğin oyuncak, oyuncak bebek, at nalı ve hatta bileklik. Önemli olan korunma büyüleri yaptırmadan önce ruhen ve bedenen temizlenmeniz gerekecektir. Sonrasında medyumun yaptığı korunma büyüleri veya ritüellerini size gönderdikten sonra doğru bir şekilde uygulamaktır.

Başka bir korunma yolu ise sihir ile yapılan muskadır. Sadece sizi değil aile içerisinde ki herkesi her türlü kötülükten, musibetten veya büyülü işlemlerden koruyacaktır.

Oyuncak Bebek ile Aşk Büyüsünden Korunma veya Yaptırma

Aşk büyüsünden korunmaya ek olarak yapılan oyuncak bebek ile aşk büyüsünden korunma veya yaptırma gibi önemli bir eylem bulunmaktadır. Böyle bir oyuncak bebek yapıldığında sahibini en etkili büyülerden bile koruyabilmektedir. Bu büyüler için kullanılan malzeme veya ürünler itina ile alınmalı ve yapılış aşamasında doğru düzeyde kullanılması gerekir.

 1. Taban için bir iplikle bağlanmış huş ağacı dallarına ihtiyacınız olacak;
 2. Oyuncak bebeğin kafası için bir meşe palamudu gerekir;
 3. Giysilerin kumaştan dikilmesi gerekir. Bu durumda yeni bir iğne kullanmak gerekir;
 4. Küçük bir huş ağacı kabuğu parçasına bir sihir yada tılsım çizilir ve oyuncak bebeğin kıyafetlerine dikilir;
 5. Giysilerin içi şifalı bitkilerle doldurulmalı ve saçınıza meşe yapraklarıyla tutturulmalıdır;
 6. Sonunda bebek çam yağı ile yağlanır.

Bebeği zihinsel olarak hayal etmeniz ve isminizi zikrederek çağırmalısınız. Bu aşamadan sonra oyuncak bebek ile konuşulur, sonra ise oyuncak bebek yanan bir mumun üzerinde iken kilise suyu serpilir. Bu aşamalar yapılırken dikkat edilmesini gereken konular olacaktır. yapan medyum bilinçli bir şekilde bu koruma büyüsünü yaptığı zaman kesinlikle yanlış yapmaması gerekir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Check Also

Evlilik Büyüleri

Evlilik Büyüleri Evlenmeyi çok isteyen ancak partnerlerinin evliliğe soğuk bakmasından dolayı bir türlü bu hayallerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir