Eşi Bağlama Büyüsü

Eşi Bağlama Büyüsü

eşi bağlama büyüsü
eşi bağlama büyüsü

Hepimizin çevresinde sevdiği kişileri kıskanan veya onlardan ayrı kalma korkusu yaşayan kişiler mevcuttur. Bu durum bazen kişilerin hayatlarını olumsuz etkilese de sevdiğini kaybetmekten korkmak herkes için geçerli olan masum bir duygudur. Hatta bazı kişiler işlerini garantiye almak ve sevdikleri kişilerin gönlündeki tek kişi olmak için çeşitli uygulamalar yaptırmakta ve sonuçlarını beklemektedirler. Eşi bağlama büyüsü bu anlamda en çok kullanılan ve insanların sevdiklerini tamamen kendilerine bağlamak için kullandıkları çok özel bir uygulamadır. Ortaya çıkardığı çok güçlü bir manevi enerji ile kişilerin sevdikleri bay veya bayanı kendilerine delicesine aşık etmelerine olanak tanıyan bu büyüde kullanılan birçok farklı yöntem olsa da kişilerin direkt olarak etkilenmelerini hedefleyen birçok büyüde olduğu gibi bu büyüde de özellikle kişisel eşyaların kullanılması en yaygın uygulama şeklidir. Geçmiş dönemlere bakıldığında birçok kişinin eşi bağlama büyüsü ile evliliklerini kurtardıkları ve eşlerini hem kendilerine hem de evlerine bağlamayı başardıkları görülmektedir.

Burada büyüyü yapan medyumların deneyim ve becerileri sonucu direkt olarak etkileyeceği gibi aynı zamanda sabırlı davranmakta son derece önemlidir. Eşi bağlama büyüsü yaptıran kişilerin yaptıkları en büyü hata, büyüyü yaptıktan sonra hemen sonucun alacaklarını düşünmeleri ve eşlerinin kendilerine bir anda kul köle olacağını sanmalarıdır. Oysa ki büyülerin etki süreleri bazen çok büyük farklılıklar gösterebilir ve istenen sonucun alınması uzun sürebilir. Unutulmamalıdır ki bu büyüler son derece masum bir amaca hizmet eden özel büyülerdir ve özel bilgiler gerektirmektedir. Zaten konunun uzmanları özellikle insanların bilinçaltılarını etki altına almayı hedefleyen büyülerde her zaman sabırlı olunması gerektiğini belirtmektedirler.

Eşi bağlama büyüsü yapmak için birçok medyum en etkili yöntem olan vefk uygulamalarını kullanır. Son derece özel ve etki bakımında birçok uygulamaya oranla çok daha üstün olan bu uygulamalar bir kağıt parçasına yapılan çizimlerin içine bazı harf veya sayıların belli kurallar çerçevesinde yerleştirilmesi esasına dayanır. Bu büyüde de öncelikle eşlerin kişisel bilgilerinde yola çıkarak hazırlanan vefkler günün belirli saatlerinde yapılabildiği için hazırlama aşaması 5 ile 7 gün arasında sürebilir. Daha sonra hazırlanan vefk medyumlar tarafından büyü yaptıran kişilerin üzerilerinde taşınması için kendilerine verilir ve bu sayede ortaya müthiş güçlü bir manevi enerji çıkar. Daha sonra zaman geçtikçe eşler kendilerine bir büyü yapıldığını fark etmeden partnerlerine karşı çok daha ilgili ve yakın davranışlar sergilemeye başlarlar. Bu durum hemen hemen her defasında olumlu sonuç veren eşi bağlama büyüsü kesin sonuçlarından biridir ve yapılan birçok farklı uygulamadan başarılı sonuç alınmıştır.

Hazırlanan vefk tam anlamı ile etkisini gösterdiğinde ortaya şaşırtıcı derecede değişik sonuçlar çıkacak ve daha önce eşlerine yeteri kadar ilgi göstermeyen kişiler etkisi altına girdikleri eşi bağlama büyüsünün de etkisi ile son derece ilgili ve hem eşlerine hemde evlerine son derece bağlı insanlar haline geleceklerdir. Bu manevi enerji insanlara kesinlikle manevi anlamda bir zarar vermeyeceği gibi etkisini de asla hissettirmez. Yani eşlerine karşı daha bağlı hale gelen kişiler yaşadıkları bu değişimin tamamen doğal nedenlerle olduğunu düşünüp durumu yadırgamazlar. İlişkilerde esas olan kural karşılıklı sevgi ve saygı olduğundan dolayı eşlerine eşi bağlama büyüsü birini yaptıran kişilerin yine eşlerine karşı kötü davranmaları ve sadece onlardan ilgi alaka beklemeleri yapılan uygulamanın istenilen sonucu vermemesine neden olabilir. Yani büyüyü yaptıran kişilerde en az eşlerinin olmasını istedikleri kadar ilgili ve saygılı olmalıdırlar ki yapılan büyü istenilen sonucu verebilsin.

Erkeği bağlama büyüsü, kocayı bağlama büyüsü, eşi bağlama büyüsü hakkında bilgi ve yardım için iletişime geçiniz. 

8 Yorumlar

 1. egemen

  Medyum sadık hoca ile bu sayfadaki yorumlar sayesinde tanıştım ve iletişime geçtim yaklaşık 2 ay oluyor çalışmanın sonucunu aldıktan sonra deneyimlerimi yazmak istedim evi terk eden eşimin geri dönmesi ve bana bağlanması amacıyla aşk ve bağlama çalışması yaptı kendisi vefk ve papaz büyüsü çalışmaları vardı en etkilisi papaz büyüsü olduğundan onu tercih ettim neticede eşimin geri dönmesi için paranın önemi yoktu bana belli bir süre verdi malzemeler yolladı yapacağım işlemleri iletti ben de kendisine yapacağı işlemler için kargo ilettim o da yapacaklarını yaptı süreç başladı ve 2. hafta sonunda hala hiçbir gelişme yokken ve sadık hocayı da sürekli maillerimle rahatsız ederken (gerçi kendisi hepsine sabırla cevap verdi sağ olsun) eşim bir anda u dönüşü yaptı ve geri döndü ben eski günlerimize dönsek iyi derken çok daha birbirimize bağlı bir duruma geldik bunu sırf çocuklarımız için istemiştim allah kendisinden razı olsun bir yuvayı kurtardı hocamız çok ama çok teşekkür ederim sadık hocam

 2. emre

  Medyum sadık hocanın iyi bir insan olduğunu arkadaşımdan çok duymuştum kendisiyle ayrıldığım kız arkadaşımın bana geri gelmesi için çalışmalara başladık ve bana çok yardımcı oldu beni hiç yalnız bırakmadı sağ olsun sadık hocam. elinden gelenin fazlasını yaptığından eminim ki kız arkadaşımla yirmi beş gün kadar sonra tekrar barıştık o aradı beni pişman olduğunu özlediğini söyledi benimde istediğim sadece buydu zaten benim kıymetimi anlaması benim onun ayağına gitmemem onun pişman olup bana gelmesiydi oldu da sadık hocamdan. bu yaptığım mis gibi kokan vefk çalışmalarından bir sonuç alamasam da kız arkadaşım bana geri dönmeseydi de diyebileceğim bir şey olamazdı zaten sadık hocaya çalışmalarını gördüm emeklerini çabasını gördüm yeri geldi benden çok emek harcadı beni toparladı sağ olsun ki çok şükür sonucuda beklediğimden daha kısa bir sürede aldım şükürler olsun. Allah tekrar tekrar razı olsun sadık hocam sizinde her işiniz kolaylaşsın önünüzde zorluk durmasın yolunuz açık olsun.

 3. ahmet

  kavgalı bir şekilde eşimle kavga edip ayrıldık maalesef 🙁 tokat atım vurmaz olaydım elerim kırılsaydı da vurmasaydım keşke iş yerinde müdür tartıştık sinirimi eşimden çıkardım kapısına dayandım yalvardım yakardım ama eşim affetmedi beni çıkmaza girmiştim bunalıma girmiştim duvarlarla konuşuyordum artık her gece hoca medyum işlerine gerçekten inanmazdım işim de olmazdı ama insan çıkmaza girdiği zaman çare olmadığı zaman mecbur kalıyor İnternet ortamında eşimi nasıl geri getirebilirim diye yazdım karşıma Medyum sadık çıktı ve kendisiyle hemen iletişime geçip durumumu hemen anlattım sağ olsun sıkılmadan dinledi beni sadık hocam evladım dedi sen merak etme eşini 18 günde eve gelecek gönlünü ferah tut içini rahat tut yapman gereken sabırlı olacaksın 18 boyunca dedi ve hocamız başladı işleme daha bugün işlemin 13 üncü günündeyiz etkileri başladı eşim iş yerime geldi telefonlarıma çıkmayan eşim şimdi kendisi arıyor minnettarım size sadık hocam.

 4. süheyla

  selam ben eşim için bir arkadaşın tavsiyesi üzerine medyum sadık hocaya ulaştım ve işlem yaptırmaya başladım bazı sorunlar cıkmaya başladı işlemlerde tam korkmaya başlamış ken birden bire eşim evine dönmek istediğini söylemeye başladı ve af dilemeye başladı ben çok memnun kaldığım ve hocaya vefa borcumu olduğundan paylaşıyorum.

 5. türkan baylas _ bağlama büyüsü medyum alamet hoca

  eşimle ilgili sık sık sorun yaşıyordum başka kadınlar la da beraber oldugunu biliyordum bu yüzden çözümü büyü yaptırmakta buldum yaptıgı işlerde iyi oldugunu bildiğim isim medyum alamet hocay dı bu yüzden ilk onu aradım başka hiçbir hocayı aramadan alamet hocaya yaptırdıgım işlem de istediğim sonucu aldım allah razı olsun hocamdan.. alamet hoca telefon 0534 786 72 72

 6. ferhat bağeç _ bağlama büyüsü medyum Alamet hoca

  merhaba arkadaşlar sizlere yardımcı olma adına buraya bu yorumu yapmak istedim çünkü karar vermek gerçekten çok zor ve umutların kırlması ayrı bir mesele bende daha önce işlem yaptırdım ama hiç biri olmadı sonra medyum alamet hocaya işlem yaptırdım çok kısa sürede etki gördüm kesinlikle aramalısınız
  medyum alamet hoca 0534 786 72 72

 7. barış _ bağlama büyüsü medyum sadık hoca

  yeni evliyim ama yine de bağlama büyüsü yaptırdım eşimin bana tam bağlı olmasını istiyordum aramızda hiç bir sorun yoktu zaten illa bir sorun olması da gerekmiyor zaten şimdi eşim nereye gitsek orda beni met ediyor bir dediğimi iki etmiyor bu durumdan da hiç rahatsız değilim .
  medyum sadık hoca 0538 920 84 84

 8. Mustafa - Eşi Bağlama - Alamet Hoca

  ikimizin babalarıda zenğindi babalarımız isteğiyle evlendik bizimki ticari bir evlilikdi ama ben eşimi uzakdan uzağa seviyordum eşim bin türlü bana ısınmıyordu benimle hiç birseyi paylaşmıyordu yataklarımız bile ayrıydı aileler bizden torun bekliyordu görünüşte çok mutlu bir evliliğimiz vardı alamet Hocayı aradım ona eş bağlama büyüsü yaptırdım onun sayesinde evliliğimiz kağıt üstünde olmakdan çıktı şuan gerçek bi evlilik yaşıyoruz Allah razi olsun alamet Hocadan mutluluğumuzu alamet Hocaya borçluyuz 05347867272

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir