Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana sayfa / bağlama büyüleri / Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüleri

Çiftler arasındaki ilişkilerde yaşanılan sorunların ortadan kaldırılması için kullanılan bağlama büyüleri özellikle zamanında ve doğru yöntemler kullanıldığın da ilişkilerin kurtulmasında en etkili yöntemlerden biridir. Bugüne kadar en çok kullanılan büyülerden biri olduğu hakkında çeşitli kaynaklarda bilgiler olması ve özellikle medyumların bu büyüler hakkında çok fazla talep aldıklarını dile getirmeleri bağlama büyülerinin etkileri hakkında bizlere bilgiler vermektedir.

Sorunlu ilişkilerde kullanılabildiği gibi aynı zamanda sorunsuz ve mutlu devam eden ilişkilerde de kullanılan bu büyüler özellikle sevdikleri kişilerle mutlu olan ancak ileride yaşanacak olması sorunları ortadan kaldırmak ve sevdikleri kaybetmemek isteyen kişilerinde her zaman tercih ettikleri bir büyü uygulamasıdır. Ancak ne kadar süre içinde etkisini göstereceğini hiç kimsenin bilmediği için özellikle bağlama büyülerini yaptıran kişilerin bu konuda sabırsız olmamaları ve yeteri kadar beklemeleri gerektiğini bilmeleri gerekmektedir.

Birçok farklı amaç için yapılabilen ve özellikle çiftler arasındaki sorunları ortadan kaldırıp ilişkilerini kurtarmayı hedefleyen bu büyü aynı zamanda kötü amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Özellikle dil bağlama veya kısmet bağlama büyüleri gibi büyülerin bildiğimiz bağlama büyülerinin farklı kolları gibi değerlendirildiği günümüzde bu büyünün birçok farklı kullanım amacı ve yöntemi mevcuttur. Medyumların da çoğu zaman başarı ile uyguladıkları ve kendilerine gelen tüm taleplere olumlu cevap verebildikleri bu büyülerde dikkat edilmesi gereken en önemli konu uygulanacak yöntemin doğru seçilmiş olmasıdır. Bu tarz büyülerde en çok kullanılan yöntem etki altına alınacak kişi veya kişilerin kendilerine ait olan eşya, resim veya bedensel materyallerinin kullanıldığı yöntemlerdir (saç, tırnak vb.).

Yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan büyük bir manevi enerji kısa zaman içinde istenilen kişiyi etkisi altına alır ve düşüncelerinin istenen yönde değişmesini sağlar. Yapılan büyüde amaç kişilerin ilişkilerine ve partnerlerine karşı olan duygularını güçlendirmek ise kısa zaman içinde ilgili kişiler halen gelerek birlikte oldukları bay veya bayana çok daha fazla bağlı hale gelip ilişkilerini çok daha sağlam temeller üzerine oturtmalarını sağlamaktır. Özellikle toplumumuzda en çok kullanılan büyülerden olan bağlama büyülerinin en güzel tarafı ise kesinlikle insanlara manevi veya bedensel anlamda zarar vermemeleri ve aynı zamanda yaşadıkları düşünce veya davranış değişikliklerinin kesinlikle bir büyüden kaynaklandığını hissttirmemeleridir.

Bu sayede hem kendileri hemde çevrelerindeki kişiler yaşadıkları değişimleri kesinlikle yadırgamayacak ve her şey sorunsuz bir şekilde yürüyecektir. Ancak ne olursa olsun her büyüde olduğu gibi bağlama büyülerinin de etkisi konusunda en deneyimli medyumlar bile kesin bir bilgi verememekte ve bu konuda sabırlı olunması gerektiğini özenle vurgulamaktadırlar. Çünkü bu tarz büyüler sadece insanların bilinçaltılarını kontrol altına almayı hedeflemekte ve bazı kişilerde bu durum ya etkisini göstermemekte yada etki aşırıya kaçmaktadır. Ancak medyumların bu konuda yaptıkları en önemli uyarı istenen etkinin görülmediği durumlarda yeteri kadar beklenmesi gerektiği ve süre eğer çok uzadıysa zaman kaybetmeden büyüyü yapan medyumlara başvurup durumun anlatılmasıdır.

Özellikle kötü amaçlı yapılmış olan bağlama büyülerinin etkisi ile hayatlarında olumsuz değişimler olan kişilerin bu durumu fark ettikleri anda kesinlikle deneyimli bir medyuma başvurmaları ve kendilerinden büyü bozma işlemi talep etmeleri gerekmektedir. Medyumların bu tarz büyüleri kara büyülere oranla çok daha rahat bir şekilde bozabildikleri hem çeşitli kaynaklarda hemde geçmişten günümüze kadar yapılmış birçok farklı uygulamada görülmüştür. Bu işlemler hakkında yanlış bilinen ayetlerin tersten okunması veya yapılan büyülerin tersine doğru uygulanması gibi yöntemler tamamen uydurma yöntemler olup daha çok çeşitli dualar, ayetler veya Esma-ül Hüsnalar kullanılarak yapılan yöntemler olumlu sonuç vermektedir.

34 Yorum

 1. bağlama büyüsü hakkında

  Sevgilimin bana soğuk davranması veya hayatında başka bir kadın olduğunu düşünerek bağlama büyüleri hakkında araştırma yapmaya başladım. Bağlama büyüsü yapan çok fazla medyum var ve bazı sitelerde yayınlanan medyumlar hakkında yorumları okuyunca hangi medyum güveneceğimi kimi arayacağımı bilemedim. Bağlama büyüsü için gerçek bir medyum tavsiyesi yapacak arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Bağlama büyüsü yaptıranlar bağlama büyüsü çeşitleri hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

  • Sevil izmir

   Bağlama büyüsü için medyum tavsiyesi istiyorsan sana bu konuda çok iyi bir medyum önerim var öncelikle piyasada gerçekten çok medyum var bende ilk başlarda kararsız kalmıştım senin gibi ama sonra araştırmaya devam edince karşıma medyum İslam bey çıktı iyi de sonuçlar aldım sana da tavsiyem medyum İslam bey olacak 0538 582 7943

 2. Bağlama Büyüsü Medyum İslam hoca Önerimdir

  Sevgilimden 2 aydır ayrıydım onu aldattığım için beni terk etti bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum İslam hocayı arayarak bağlama büyüsü yaptırmak için yardım istedim İslam hoca detaylı bir bakım yaparak bağlama büyüsünü yapacağını söyledi 11 günlük bir çalışma yaparak Sevgilimi bana kul köle olacak sekilde bağladı İslam hoca sayesinde suan çok mutlu ve huzurluyum herkese önerim medyum İslam hocadır.

 3. BAĞLAMA BÜYÜSÜ

  BAĞLAMA BÜYÜSÜNDE EN ETKİLİ HOCA MEDYUM İSLAM HOCADIR KESİN SONUÇ ALMAK İSTİYORSANIZ MEDYUMUNUZ İSLAM HOCADIR BEN SONUÇ ALDIM SİZEDE TAFSİYE EDİYORUM.
  TLF 0538 582 7943

 4. Bağlama Büyüsü Medyum Necirvan

  3 aydır eşimden ayriyim 2 aydır medyumlarla çalışmalar yapıyorum hiç bir şekilde olumlu sonuçlar alamadım her seferinde bir aksilik çıktı son olarak tavsiyeler üzerine Medyum Necirvan hocayla çalışmalar yaptım 9 günlük bir çalışma sonucunda çok etkili harika sonuçlar aldım eşim şuan evde ve yanımda Medyum Necirvan hocaya çok teşekkürlerimi iletiyorum herkese tavsiyemdir. 0539 663 2841

 5. Bağlama büyüleri yapan medyum

  Bağlama büyülerini bende çok araştırdım bu çalışmayı yaptıra bilmek için işinde uzman bir medyum gerekiyor bunun içinde araştırmalar yaptım yaklaşık 1 ay boyunca medyum araştırdım. Bu yaptığım araştırmalar sonucu medyum Necirvan sürekli karşıma çıkıyordu bende kendisini arayarak bağlama büyüleri hakkında bilgi aldım bana çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi verdiği bilgiler doğrultusunda kafama yattı bende erkek arkadaşımı kendime bağlamak için medyum Necirvan tan yardım aldım. Benim bağlama büyüsü çalışmalarım 11 gün sürdü sürekli medyum Necirvan ile iletişim halindeydik benim çok inat bir erkek arkadaşım vardı bu çalışma ne kadar faydalı olacak hiç bilmiyordum Medyum Necirvan bana bir kaç şey yolladı onları uyguladım aradan 2 gün geçti erkek arkadaşım bana dönüş yaptı resmen benim için ölüyordu medyum Necirvan her konuda sizlere de yardımcı olur herkese tavsiye ederim.
  Medyum Necirvan telefon numarası 0539 663 2841

 6. Süryani büyüsü yaptırdım

  Bende beni terk eden erkek arkadaşım geri gelip bana bağlansın diye Süryani büyüsü yaptırdım medyum Eshabil hocama 7 gün de etkilerini görmeye başladım süreç devam ediyor daha günümüz var ama sevdiğim adam şimdi den istediğim gibi bağlandı bana Eshabil hocama iyi ki güvenerek bağlama büyüsü yaptırmışım herkese öneriyorum böyle bir hoca bulamazsınız arkadaşlar çok memnun kalacaksınız 0538 361 1548

 7. Bağlama büyüsü için medyum tavsiyeleri ?

  Arkadaşlar benimde iyi bir hocaya ihtiyacım var bağlama büyüsü yaptıracağım erkek arkadaşıma ve hangi hocayla çalışsam diye karar veremedim bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

  • Medyum Necirvan Bağlama Büyüsü

   BENİM TAVSİYEM MEDYUM NECİRVAN HOCA OLACAKTIR. KENDİSİ ÇOK ARAŞTIRDIM BAZI SONUÇ VERDİĞİ KİŞİLER İLE İLETİŞİME GEÇTİM HERKES ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ BENDE ÇALIŞTIM BENDE GÜZEL SONUÇLAR ALDIM SANA EN İYİ TAVSİYEM NECİRVAN HOCA OLACAKTIR 0539 663 2841

  • Seval gülçiçek - Medyum Necirvan hocam en iyisi

   Kesinlikle Medyum Necirvan hocam en iyisi bende gönül rahatlığıyla önerebilirim.

 8. Bağlama büyüsü Eshabil Hoca

  Bağlama büyüsü yaptırdım Eshabil hocama 19 gün dedi ama 14. gününden sonuç aldım bence Eshabil hocamda çok iyi mutlaka öneririm arkadaşlar aramalısınız
  Eshabil hocam : 0538 361 1548

 9. Hande Antalya

  Eşim yaklaşık bir aydır sürekli evine geç geliyor ve benimle yeteri kadar ilgilenmiyor bana zaman ayırmıyor. Eşimin bir anda bana karşı değişmesini hayatında bir kadının olmasına bağlıyorum. Benim gibi sorunlar yaşayan kişiler hangi medyuma gitmeliyim hangi çalışmayı tercih etmeliyim bu yoruma cevap yazacak arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

  • etkili bağlama büyüsü yapan medyum Necirvan

   Arkadaşım bende senin gibi sıkıntılar yaşıyordum eşimle ilgili ama şuan çok rahatım kurtuldum o sıkıntılardan bundan dolayıda Medyum Necirvan hocamız çok teşekkür ediyorum Necirvan hocayı tanımasaydım kesinlikle evliliğim biterdi zaten bitmek üzereydi Medyum Necirvan hocam o kadar etkili bir bağlama büyüsü yaparak eşimin bana bağlanmasını ve dışarıya olan ilgisinin bitmesini sağladı benim yuvamı Necirvan hocam kurtardı sana da tavsiye ediyorum

   0539 663 2841

 10. Medyum tavsiyesi

  Bende sevgilim için bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim ve aradığım birkaç medyumdan biri Medyum İslam hocaydı ve ben Medyum İslam hocada karar kıldım ve çalışmaya başladık şimdilik çok iyi gidiyor ne zaman arasam telefonlarıma çıkıyor olumlu sonuç alacağıma inanıyorum Medyum İslam hocayla yaptığımız bağlama büyüsü çalışması hakkında gelişmeleri ilerleyen zamanlarda bu sayfada mutlaka paylaşacağım.

 11. zuhal medyum Necirvan

  Bende bağlama büyüsü yaptırıyorum ve yaptığım araştırmalar sonucunda medyum Necirvan ile çalışmaya karar verdim şimdilik çok iyi gidiyor olumlu sonuç alacağıma inanıyorum medyum Necirvan hocanın başarılı olduğuna ve beni amacıma ulastıracagına inanıyorum.

 12. Medyum Necirvan

  Geçen sene sebepsiz yere benden ayrılan eşim için Medyum Necirvan hocadan yardım almıştım. Medyumlar hakkında yapılan yorumları görünce bende yorum eklemek istedim. Medyum Necirvan alanında oldukça başarılı bir medyum ve medyum arayanlara tavsiyemdir.

 13. ESHABİL HOCA BAĞLAMA BÜYÜSÜ

  bağlama büyüsün de kesin sonuç veren medyum Eshabil hoca çalışmaları çok titiz ve özenerek tam gününde bitiriyor herkesin çalışmasını tavsiye ederim. 0538 361 1548

 14. Özlem - Lütfennn Yardımm !!

  Lütfen Yardım edin 22 yıllık evliliğim bitmek üzere eşim evi terk etti allah rızası için bana güvenilir bir medyum önerin ne olur ??????

  • bence medyum Eshabil

   Medyum Eshabil bu çalışma için bence en etkili medyumlardan biridir. Aramak isteyenler için numarası 0538 361 1548

  • medyum Eshabil hoca ile etkili sonuç

   Benimde size önerim Eshabil hocadır kendisi ilim sahibi dürüst bir insandır benim yuvamı da kurtardı Allah Eshabil hocadan binlerce kez razı olsun

 15. medyum Eshabil hocayı seçtim

  Bağlama büyüleri için medyum Eshabil hocayla konuştum ve çalışmaya başladım tavsiyeler üzerine medyum Eshabil ama sonuç nasıl olacak bekliyorum bence medyum Eshabil bağlama büyüleri için etkili bir medyum.

 16. En etkili bağlama büyüsü

  Merhaba arkadaşlar daha önce çalışma yaptığım ve aynı zamanda sonuç aldığım bir hocayı sizlere paylaşmak isterim belki faydam olur diye Bağlama büyüsü için ben İslam hocayı seçmiştim eşim le sorunlarımız çok fazlaydı boşanma aşamasına kadar gelmiştik İslam hocadan yardım aldım kendisi bana çok tesirli bir bağlama büyüsü yaparak eşimi kuzu gibi yaptı sözümden çıkmıyor ben ne dersem onu yapıyor. Bence medyum İslam hoca ile görüşün 0538 582 7943

 17. AŞK BÜYÜSÜ MEDYUM NECİRVAN

  NECİRVAN HOCAYA AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM KISA SÜREDE ETKİLİ BİR SONUÇ ALDIM ZOR İŞLERİN BAŞARILI HOCASI MEDYUM NECİRVAN HOCADIR İRTİBAT 0539 663 2841

 18. Bağlama büyüsü Necirvan hoca

  Bağlama büyüsü uzmanı medyum Necirvan hocayı herkese tavsiye ederim benim işimi göz açıp kapayana kadar bitirdi hemde çok etkili inşallah ömür boyu böyle gider herkese tavsiye ederim

 19. BAHATTİN

  benden ayrılan kız arkadaşıma baglama büyüsü yaptırdım 7 gün içinde sonuç aldım bir daha bir araya gelemeyiz senden nefret ediyorum diyen kız arkadaşım tekrar bana geri döndü ve benden özür diledi suan da bir sorun yok sonuç aldıgım için bende sizlere Medyum Necirvan hocayı kensinlikle tavsiye ediyorum 0539 663 2841

 20. Bağlama büyüsü medyum Eshabil tavsiyemdir

  Sayın arkadaşlar sizlere işlem yaptırıp sonuç aldığım medyum Eshabil beyi kesinlikle tavsiye ederim gerçekten güvenilir bir medyum arıyorsanız bağlama büyüsünde üstüne tanımam mutlaka iletişime geçin Eshabil hocam bu işin en iyilerinden

  iletişim : 0538 361 1548

 21. bağlama büyüsü medyum Necirvan tavsiyemdir

  Bende bağlama büyüsü yaptırdım Medyum Necirvan hocama 11 gün de yüzde yüz sonuç veriyor herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız her türlü yardımcı oluyor mutlaka arayın 0539 663 2841

 22. medyum semiha arslan bağlama büyüsü yapacağını söyledi yapmadı

  Medyum semiha arslan hocayı yorumlardan buldum güvendim aradım bağlama büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim benden 3.000 tl aldı ama hiç bir şey yapmadı ha bire oyaladı beni yok üstündeki enerji büyük bozulmuyor para gönder yok bu olmuyor para gönder bu nedir arkadaş parayı çöpte mi buluyoruz kesinlikle medyum semiha arslan hocayı tavsiye etmiyorum

 23. BAĞLAMA BÜYÜSÜ - GÜVENİLİR MEDYUM İSLAM HOCA

  3 yıl önce bağlama büyüsünde sonuç aldığım bir hocadan bahsedecem size ve halen aradığım zaman ulaşabildiğim İslam hoca bağlama büyüsünde uzman bir insandır kendisi eşimle aram oldukça kötü ve boşanma aşamasındayken eşimi bana bağladı yaptığı çalışma 3 yıl geçmesine rağmen halen ilk günkü gibi etkisini gösteriyor kısa bir süre önce tavsiye ettiğim bir kaç arkadaşımada aynı şekilde sonuç verdi keşke bu yorumu 3 yıl önce yazsaydım belki sorunu olan arkadaşlara yardımım dokunurdu ama halen geç kalmış sayılmazsınız İslam hoca halen aktif bir şekilde çalışmalarına devam ediyor yaptığı çalışmalarda sorun ve sıkıntı yaşatmayan tek insan İslam hocadır kiminle çalıştıysam hep bir engel var bir sorun var gibi bahanelerle insanları kandırıyorlar ama İslam hoca gerçekten işine saygısı olan bir insan çalışıpta pişman olmayacağınız bir medyum arıyorsanız sizlere canı gönülden Medyum İslam hocayı öneriyorum 0538 582 7943

 24. sevgiliyi bağlama büyüsü

  Sevgilimin bana son zamanlarda soğuk davranmasında şikayetçiydim bunun için medyum araştırmaları yapıyorum sevgilimin bana daha çok bağlanmasını istiyordum karşıma Medyum Necirvan hoca çıktı çok etkili çalışmalar yaptığını öğrendim daha önce Necirvan hocamdan sonuç almış bir kaç arkadaşla görüştüm onlarda çok met ettiler hocamızı hepsi Necirvan hocamızın iyi bir insan iyi bir hoca olduğunu söylediler bende güveniyorum zaten daha çok güvenmeye başladım o yüzden Necirvan hocama bağlama büyüsü yaptırdım bende güzel sonuçlar aldım bağlama büyüsü çalışmalarımdan gerçekten hocamız güvenilir bir insan benim çalışmam 16 gün sürdü ben çok memnun kaldım size de öneriyorum

  Medyum Necirvan 0539 663 2841

 25. En ağır bağlama büyüsü yapan medyum - Nurhan

  Erkek arkadaşımı kendime bağlamak istiyordum ama güvenilir medyum bulmak gerçekten çok zordu benim için 10 taneye yakı medyum ile görüştüm hepsi öncelikleri para oldu en son medyum Necirvan hoca ile görüştüm önce benim sıkıntılarımı dertlerimi dinledi akıl verdi sonra bakım yaparak işimin olacağını söyledi bende kararımı verdim ve çalıştım Necirvan hocamızla erkek arkadaşımı 7 günde en ağır şekilde bana bağladı bende herkese medyum Necirvan hocamızı tavsiye etmek istiyorum güvenilir medyum arıyorsanız eğer medyum Necirvan güvenilir bir medyum 0539 663 2841

 26. En Etkili Medyum İslam

  merhaba herkese bende daha önce bir çok kez kendini medyum diye tanıtanlar tarafından dolandırıldım ben birine aşıktım ama o bunun farkında bile değildi onunda bana aşık olmasını bağlanmasını istiyordum daha sonra araştırma ve tavsiye üzerine medyum İslam hocayı buldum kendisiyle iletişime geçtim çalışmalara başladık verdiği süre zarfından sürekli konuştuk bilgi verdi yaptı çalışmalar çok etkili olmuştu aşık olduğum adam benle daha çok ilgilenmeye başladı ve bana bağlandı şuan mutluysak bunu İslam hocama borçluyuz ve herkese de tavsiye ederim.

 27. Gerçek Medyum İslam Hoca

  Benim eşimle ilgili sorunlarım vardı evlenene kadar her şey çok güzeldi evlendikten sonra sanki zamanla benden uzaklaşmaya başladı ilgisiz davranıyordu eve gelmiyordu bu duruma çok üzülüyordum tekrarda evine bana bağlı olması için medyum İslam hocayla iletişime geçip eşime bağlama büyüsü yaptı şuan tekrardan eşim evine bana çok ilgili her şey eskisinden daha güzel oldu gerçek medyum arayanlara tavsiyem medyum İslam hocadır numarası bu 0538 582 7943 aramak isteyenler için

 28. HATİCE

  Benim 5 yıllık bi evliliğim vardı ve bu evlilikte iki çocuğumuz oldu .Eşimin beni aldattığını öğrendim ve ayrılmaya karar verdim ama bi türlü ondan vazgeçemedim çünkü iki çocuğum vardı onlar için yuvamı kurtarmam gerekiyodu .Ben çok araştırdım ve bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim .Bağlama büyüsü yaptıracağım medyum Necirvan hocayı aradım her şeyi güzelce anlattım bana çok destek oldu bunun üzerine bu yolda ilerledim çünkü söz konusu çocuklarım ve kocamdı .Medyum Necirvan hoca önce bi bakım yaptı ve olumlu gördü daha sonrasında çalışmalara başladık .Hocamız bana 7 gün de kocanın gözü senden başka kimseyi görmicek sen içini rahat tut dedi ve dediği gibide oldu 7.günde kocam bana döndü ve şimdi o kadar mutluyuz ki medyum Necirvan hocamıza ne kadar para verdiysem hepsi helali hoş olsun yuvamı kurtaran hoca işte medyum Necirvan hoca herkese tavsiye ediyorum 0539 663 2841

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir