bağlama büyüleri

Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüleri

Çiftler arasındaki ilişkilerde yaşanılan sorunların ortadan kaldırılması için kullanılan bağlama büyüleri özellikle zamanında ve doğru yöntemler kullanıldığın da ilişkilerin kurtulmasında en etkili yöntemlerden biridir. Bugüne kadar en çok kullanılan büyülerden biri olduğu hakkında çeşitli kaynaklarda bilgiler olması ve özellikle medyumların bu büyüler hakkında çok fazla talep aldıklarını dile getirmeleri bağlama büyülerinin etkileri hakkında bizlere bilgiler vermektedir.

Sorunlu ilişkilerde kullanılabildiği gibi aynı zamanda sorunsuz ve mutlu devam eden ilişkilerde de kullanılan bu büyüler özellikle sevdikleri kişilerle mutlu olan ancak ileride yaşanacak olması sorunları ortadan kaldırmak ve sevdikleri kaybetmemek isteyen kişilerinde her zaman tercih ettikleri bir büyü uygulamasıdır. Ancak ne kadar süre içinde etkisini göstereceğini hiç kimsenin bilmediği için özellikle bağlama büyülerini yaptıran kişilerin bu konuda sabırsız olmamaları ve yeteri kadar beklemeleri gerektiğini bilmeleri gerekmektedir.

Birçok farklı amaç için yapılabilen ve özellikle çiftler arasındaki sorunları ortadan kaldırıp ilişkilerini kurtarmayı hedefleyen bu büyü aynı zamanda kötü amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Özellikle dil bağlama veya kısmet bağlama büyüleri gibi büyülerin bildiğimiz bağlama büyülerinin farklı kolları gibi değerlendirildiği günümüzde bu büyünün birçok farklı kullanım amacı ve yöntemi mevcuttur. Medyumların da çoğu zaman başarı ile uyguladıkları ve kendilerine gelen tüm taleplere olumlu cevap verebildikleri bu büyülerde dikkat edilmesi gereken en önemli konu uygulanacak yöntemin doğru seçilmiş olmasıdır. Bu tarz büyülerde en çok kullanılan yöntem etki altına alınacak kişi veya kişilerin kendilerine ait olan eşya, resim veya bedensel materyallerinin kullanıldığı yöntemlerdir (saç, tırnak vb.).

Yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan büyük bir manevi enerji kısa zaman içinde istenilen kişiyi etkisi altına alır ve düşüncelerinin istenen yönde değişmesini sağlar. Yapılan büyüde amaç kişilerin ilişkilerine ve partnerlerine karşı olan duygularını güçlendirmek ise kısa zaman içinde ilgili kişiler halen gelerek birlikte oldukları bay veya bayana çok daha fazla bağlı hale gelip ilişkilerini çok daha sağlam temeller üzerine oturtmalarını sağlamaktır. Özellikle toplumumuzda en çok kullanılan büyülerden olan bağlama büyülerinin en güzel tarafı ise kesinlikle insanlara manevi veya bedensel anlamda zarar vermemeleri ve aynı zamanda yaşadıkları düşünce veya davranış değişikliklerinin kesinlikle bir büyüden kaynaklandığını hissttirmemeleridir.

Bu sayede hem kendileri hemde çevrelerindeki kişiler yaşadıkları değişimleri kesinlikle yadırgamayacak ve her şey sorunsuz bir şekilde yürüyecektir. Ancak ne olursa olsun her büyüde olduğu gibi bağlama büyülerinin de etkisi konusunda en deneyimli medyumlar bile kesin bir bilgi verememekte ve bu konuda sabırlı olunması gerektiğini özenle vurgulamaktadırlar. Çünkü bu tarz büyüler sadece insanların bilinçaltılarını kontrol altına almayı hedeflemekte ve bazı kişilerde bu durum ya etkisini göstermemekte yada etki aşırıya kaçmaktadır. Ancak medyumların bu konuda yaptıkları en önemli uyarı istenen etkinin görülmediği durumlarda yeteri kadar beklenmesi gerektiği ve süre eğer çok uzadıysa zaman kaybetmeden büyüyü yapan medyumlara başvurup durumun anlatılmasıdır.

Özellikle kötü amaçlı yapılmış olan bağlama büyülerinin etkisi ile hayatlarında olumsuz değişimler olan kişilerin bu durumu fark ettikleri anda kesinlikle deneyimli bir medyuma başvurmaları ve kendilerinden büyü bozma işlemi talep etmeleri gerekmektedir. Medyumların bu tarz büyüleri kara büyülere oranla çok daha rahat bir şekilde bozabildikleri hem çeşitli kaynaklarda hemde geçmişten günümüze kadar yapılmış birçok farklı uygulamada görülmüştür. Bu işlemler hakkında yanlış bilinen ayetlerin tersten okunması veya yapılan büyülerin tersine doğru uygulanması gibi yöntemler tamamen uydurma yöntemler olup daha çok çeşitli dualar, ayetler veya Esma-ül Hüsnalar kullanılarak yapılan yöntemler olumlu sonuç vermektedir.

Etiketler

Benzer yazılar

31 YORUM

 1. bağlama büyüsü hakkında dedi ki:

  Sevgilimin bana soğuk davranması veya hayatında başka bir kadın olduğunu düşünerek bağlama büyüleri hakkında araştırma yapmaya başladım. Bağlama büyüsü yapan çok fazla medyum var ve bazı sitelerde yayınlanan medyumlar hakkında yorumları okuyunca hangi medyum güveneceğimi kimi arayacağımı bilemedim. Bağlama büyüsü için gerçek bir medyum tavsiyesi yapacak arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Bağlama büyüsü yaptıranlar bağlama büyüsü çeşitleri hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

  1. Sevil izmir dedi ki:

   Bağlama büyüsü için medyum tavsiyesi istiyorsan sana bu konuda çok iyi bir medyum önerim var öncelikle piyasada gerçekten çok medyum var bende ilk başlarda kararsız kalmıştım senin gibi ama sonra araştırmaya devam edince karşıma medyum gürsel bey çıktı iyi de sonuçlar aldım sana da tavsiyem medyum gürsel bey olacak 0532 556 7364

 2. Bağlama Büyüsü Medyum Gürsel hoca Önerimdir dedi ki:

  Sevgilimden 2 aydır ayrıydım onu aldattığım için beni terk etti bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Gürsel hocayı arayarak bağlama büyüsü yaptırmak için yardım istedim Gürsel hoca detaylı bir bakım yaparak bağlama büyüsünü yapacağını söyledi 11 günlük bir çalışma yaparak Sevgilimi bana kul köle olacak sekilde bağladı Gürsel hoca sayesinde suan çok mutlu ve huzurluyum herkese önerim medyum Gürsel hocadır.

 3. BAĞLAMA BÜYÜSÜ dedi ki:

  BAĞLAMA BÜYÜSÜNDE EN ETKİLİ HOCA MEDYUM GÜRSEL HOCADIR KESİN SONUÇ ALMAK İSTİYORSANIZ MEDYUMUNUZ GÜRSEL HOCADIR BEN SONUÇ ALDIM SİZEDE TAFSİYE EDİYORUM.
  TLF 0532 556 7364

 4. Bağlama Büyüsü Medyum Mahrez dedi ki:

  3 aydır eşimden ayriyim 2 aydır medyumlarla çalışmalar yapıyorum hiç bir şekilde olumlu sonuçlar alamadım her seferinde bir aksilik çıktı son olarak tavsiyeler üzerine Medyum Mahrez hocayla çalışmalar yaptım 9 günlük bir çalışma sonucunda çok etkili harika sonuçlar aldım eşim şuan evde ve yanımda Medyum Mahrez hocaya çok teşekkürlerimi iletiyorum herkese tavsiyemdir. 0534 781 0508

 5. Bağlama büyüleri yapan medyum dedi ki:

  Bağlama büyülerini bende çok araştırdım bu çalışmayı yaptıra bilmek için işinde uzman bir medyum gerekiyor bunun içinde araştırmalar yaptım yaklaşık 1 ay boyunca medyum araştırdım. Bu yaptığım araştırmalar sonucu medyum serbay sürekli karşıma çıkıyordu bende kendisini arayarak bağlama büyüleri hakkında bilgi aldım bana çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi verdiği bilgiler doğrultusunda kafama yattı bende erkek arkadaşımı kendime bağlamak için medyum serbay tan yardım aldım. Benim bağlama büyüsü çalışmalarım 11 gün sürdü sürekli medyum serbay ile iletişim halindeydik benim çok inat bir erkek arkadaşım vardı bu çalışma ne kadar faydalı olacak hiç bilmiyordum Medyum serbay bana bir kaç şey yolladı onları uyguladım aradan 2 gün geçti erkek arkadaşım bana dönüş yaptı resmen benim için ölüyordu medyum serbay her konuda sizlere de yardımcı olur herkese tavsiye ederim.
  Medyum serbay telefon numarası 0535 598 9189

 6. Süryani büyüsü yaptırdım dedi ki:

  Bende beni terk eden erkek arkadaşım geri gelip bana bağlansın diye Süryani büyüsü yaptırdım medyum Berzan hocama 7 gün de etkilerini görmeye başladım süreç devam ediyor daha günümüz var ama sevdiğim adam şimdi den istediğim gibi bağlandı bana Berzan hocama iyi ki güvenerek bağlama büyüsü yaptırmışım herkese öneriyorum böyle bir hoca bulamazsınız arkadaşlar çok memnun kalacaksınız 0536 492 3621

 7. Bağlama büyüsü için medyum tavsiyeleri ? dedi ki:

  Arkadaşlar benimde iyi bir hocaya ihtiyacım var bağlama büyüsü yaptıracağım erkek arkadaşıma ve hangi hocayla çalışsam diye karar veremedim bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

  1. Medyum Mahrez Bağlama Büyüsü dedi ki:

   BENİM TAVSİYEM MEDYUM MAHREZ HOCA OLACAKTIR. KENDİSİ ÇOK ARAŞTIRDIM BAZI SONUÇ VERDİĞİ KİŞİLER İLE İLETİŞİME GEÇTİM HERKES ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ BENDE ÇALIŞTIM BENDE GÜZEL SONUÇLAR ALDIM SANA EN İYİ TAVSİYEM MAHREZ HOCA OLACAKTIR 0534 781 0508

  2. Seval gülçiçek - Medyum Mahrez hocam en iyisi dedi ki:

   Kesinlikle Medyum Mahrez hocam en iyisi bende gönül rahatlığıyla önerebilirim.

 8. Bağlama büyüsü Berzan Hoca dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırdım Berzan hocama 19 gün dedi ama 14. gününden sonuç aldım bence Berzan hocamda çok iyi mutlaka öneririm arkadaşlar aramalısınız
  Berzan hocam : 0536 492 3621

 9. Hande Antalya dedi ki:

  Eşim yaklaşık bir aydır sürekli evine geç geliyor ve benimle yeteri kadar ilgilenmiyor bana zaman ayırmıyor. Eşimin bir anda bana karşı değişmesini hayatında bir kadının olmasına bağlıyorum. Benim gibi sorunlar yaşayan kişiler hangi medyuma gitmeliyim hangi çalışmayı tercih etmeliyim bu yoruma cevap yazacak arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

  1. etkili bağlama büyüsü yapan medyum Mahrez dedi ki:

   Arkadaşım bende senin gibi sıkıntılar yaşıyordum eşimle ilgili ama şuan çok rahatım kurtuldum o sıkıntılardan bundan dolayıda Medyum Mahrez hocamız çok teşekkür ediyorum Mahrez hocayı tanımasaydım kesinlikle evliliğim biterdi zaten bitmek üzereydi Medyum Mahrez hocam o kadar etkili bir bağlama büyüsü yaparak eşimin bana bağlanmasını ve dışarıya olan ilgisinin bitmesini sağladı benim yuvamı Mahrez hocam kurtardı sana da tavsiye ediyorum

   0534 781 0508

 10. Medyum tavsiyesi dedi ki:

  Bende sevgilim için bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim ve aradığım birkaç medyumdan biri Medyum Gürsel hocaydı ve ben Medyum Gürsel hocada karar kıldım ve çalışmaya başladık şimdilik çok iyi gidiyor ne zaman arasam telefonlarıma çıkıyor olumlu sonuç alacağıma inanıyorum Medyum Gürsel hocayla yaptığımız bağlama büyüsü çalışması hakkında gelişmeleri ilerleyen zamanlarda bu sayfada mutlaka paylaşacağım.

 11. zuhal medyum Serbay dedi ki:

  Bende bağlama büyüsü yaptırıyorum ve yaptığım araştırmalar sonucunda medyum Serbay ile çalışmaya karar verdim şimdilik çok iyi gidiyor olumlu sonuç alacağıma inanıyorum medyum Serbay hocanın başarılı olduğuna ve beni amacıma ulastıracagına inanıyorum.

 12. Medyum Mahrez dedi ki:

  Geçen sene sebepsiz yere benden ayrılan eşim için Medyum Mahrez hocadan yardım almıştım. Medyumlar hakkında yapılan yorumları görünce bende yorum eklemek istedim. Medyum Mahrez alanında oldukça başarılı bir medyum ve medyum arayanlara tavsiyemdir.

 13. bağlama büyüsü dedi ki:

  Bende bağlama büyüsü yaptırdım medyum Serbay ile çalıştım ve gerçekten bağlama büyüsünde çok etkili bir medyum kendisi

 14. BERZAN HOCA BAĞLAMA BÜYÜSÜ dedi ki:

  bağlama büyüsün de kesin sonuç veren medyum Berzan hoca çalışmaları çok titiz ve özenerek tam gününde bitiriyor herkesin çalışmasını tavsiye ederim. 0536 492 3621

 15. Özlem - Lütfennn Yardımm !! dedi ki:

  Lütfen Yardım edin 22 yıllık evliliğim bitmek üzere eşim evi terk etti allah rızası için bana güvenilir bir medyum önerin ne olur ??????

  1. bence medyum Berzan dedi ki:

   Medyum Berzan bu çalışma için bence en etkili medyumlardan biridir. Aramak isteyenler için numarası 0536 492 3621

  2. medyum Berzan hoca ile etkili sonuç dedi ki:

   Benimde size önerim Berzan hocadır kendisi ilim sahibi dürüst bir insandır benim yuvamı da kurtardı Allah Berzan hocadan binlerce kez razı olsun

 16. medyum Berzan hocayı seçtim dedi ki:

  Bağlama büyüleri için medyum Berzan hocayla konuştum ve çalışmaya başladım tavsiyeler üzerine medyum Berzan ama sonuç nasıl olacak bekliyorum bence medyum Berzan bağlama büyüleri için etkili bir medyum.

 17. En etkili bağlama büyüsü dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar daha önce çalışma yaptığım ve aynı zamanda sonuç aldığım bir hocayı sizlere paylaşmak isterim belki faydam olur diye Bağlama büyüsü için ben Gürsel hocayı seçmiştim eşim le sorunlarımız çok fazlaydı boşanma aşamasına kadar gelmiştik Gürsel hocadan yardım aldım kendisi bana çok tesirli bir bağlama büyüsü yaparak eşimi kuzu gibi yaptı sözümden çıkmıyor ben ne dersem onu yapıyor. Bence medyum Gürsel hoca ile görüşün 0532 556 7364

 18. AŞK BÜYÜSÜ MEDYUM SERBAY dedi ki:

  SERBAY HOCAYA AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM KISA SÜREDE ETKİLİ BİR SONUÇ ALDIM ZOR İŞLERİN BAŞARILI HOCASI MEDYUM SERBAY HOCADIR İRTİBAT 0535 598 91 89

 19. Bağlama büyüsü Mahrez hoca dedi ki:

  Bağlama büyüsü uzmanı medyum Mahrez hocayı herkese tavsiye ederim benim işimi göz açıp kapayana kadar bitirdi hemde çok etkili inşallah ömür boyu böyle gider herkese tavsiye ederim

 20. BAHATTİN dedi ki:

  benden ayrılan kız arkadaşıma baglama büyüsü yaptırdım 7 gün içinde sonuç aldım bir daha bir araya gelemeyiz senden nefret ediyorum diyen kız arkadaşım tekrar bana geri döndü ve benden özür diledi suan da bir sorun yok sonuç aldıgım için bende sizlere Medyum Mahrez hocayı kensinlikle tafsiye ediyorum 0534 781 0508

 21. Bağlama büyüsü medyum Berzan tavsiyemdir dedi ki:

  Sayın arkadaşlar sizlere işlem yaptırıp sonuç aldığım medyum Berzan beyi kesinlikle tavsiye ederim gerçekten güvenilir bir medyum arıyorsanız bağlama büyüsünde üstüne tanımam mutlaka iletişime geçin Berzan hocam bu işin en iyilerinden

  iletişim : 0536 492 3621

 22. bağlama büyüsü medyum Mahrez tavsiyemdir dedi ki:

  Bende bağlama büyüsü yaptırdım Medyum Mahrez hocama 11 gün de yüzde yüz sonuç veriyor herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız her türlü yardımcı oluyor mutlaka arayın 0534 781 0508

 23. medyum semiha arslan bağlama büyüsü yapacağını söyledi yapmadı dedi ki:

  Medyum semiha arslan hocayı yorumlardan buldum güvendim aradım bağlama büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim benden 3.000 tl aldı ama hiç bir şey yapmadı ha bire oyaladı beni yok üstündeki enerji büyük bozulmuyor para gönder yok bu olmuyor para gönder bu nedir arkadaş parayı çöpte mi buluyoruz kesinlikle medyum semiha arslan hocayı tavsiye etmiyorum

 24. BAĞLAMA BÜYÜSÜ - GÜVENİLİR MEDYUM GÜRSEL HOCA dedi ki:

  3 yıl önce bağlama büyüsünde sonuç aldığım bir hocadan bahsedecem size ve halen aradığım zaman ulaşabildiğim GÜRSEL hoca bağlama büyüsünde uzman bir insandır kendisi eşimle aram oldukça kötü ve boşanma aşamasındayken eşimi bana bağladı yaptığı çalışma 3 yıl geçmesine rağmen halen ilk günkü gibi etkisini gösteriyor kısa bir süre önce tavsiye ettiğim bir kaç arkadaşımada aynı şekilde sonuç verdi keşke bu yorumu 3 yıl önce yazsaydım belki sorunu olan arkadaşlara yardımım dokunurdu ama halen geç kalmış sayılmazsınız GÜRSEL hoca halen aktif bir şekilde çalışmalarına devam ediyor yaptığı çalışmalarda sorun ve sıkıntı yaşatmayan tek insan GÜRSEL hocadır kiminle çalıştıysam hep bir engel var bir sorun var gibi bahanelerle insanları kandırıyorlar ama GÜRSEL hoca gerçekten işine saygısı olan bir insan çalışıpta pişman olmayacağınız bir medyum arıyorsanız sizlere canı gönülden Medyum GÜRSEL hocayı öneriyorum 0532 556 7364

 25. sevgiliyi bağlama büyüsü dedi ki:

  Sevgilimin bana son zamanlarda soğuk davranmasında şikayetçiydim bunun için medyum araştırmaları yapıyorum sevgilimin bana daha çok bağlanmasını istiyordum karşıma Medyum Mahrez hoca çıktı çok etkili çalışmalar yaptığını öğrendim daha önce Mahrez hocamdan sonuç almış bir kaç arkadaşla görüştüm onlarda çok met ettiler hocamızı hepsi Mahrez hocamızın iyi bir insan iyi bir hoca olduğunu söylediler bende güveniyorum zaten daha çok güvenmeye başladım o yüzden Mahrez hocama bağlama büyüsü yaptırdım bende güzel sonuçlar aldım bağlama büyüsü çalışmalarımdan gerçekten hocamız güvenilir bir insan benim çalışmam 16 gün sürdü ben çok memnun kaldım size de öneriyorum

  Medyum Mahrez 0534 781 0508

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir