medyumlar hakkında

Medyumluk ile alakasız kişilere dikkat

Medyumluk ile alakasız kişilere dikkat edin

medyumluk ile alakasız kişilere dikkat
medyumluk ile alakasız kişilere dikkat

Ben medyumum diyerek türlü yalanlar ve vaatler veren sahte hocalardan uzak durunuz. Sitemize gelen sayısız şikayet üzerine sizleri uyarmak istedik ve sahte hocaların yalanlarında ve boş vaatlerinde bir sınırları olmadığını paranızı almak için her türlü yalana başvuracaklarını hatırlatmak isteriz.

Gerçek sahtekar medyum farkı nasıl anlaşılır, sürekli isim veya telefon numarasını değiştiren kişilerden uzak durunuz. Sizden aldıkları bilgilerle bakım yapan ve bakım sonrası saçmalayan kişiler medyumluk ile alakası kişilerdir gerçek medyum yaptığı bakımda en doğru bilgiyi veren kişidir.

Gerçek medyumların isimlerini kullanarak çıkar sağlamaya kişiler bu kişiler kurdukları sosyal hesaplar veya aynı isme sahip farklı uzantılarla kurdukları sitelerle gerçek medyumlar üzerinden rant sağlamaya amacı iyi olmayan kişilerdir.

Medyumluk ile alakasız kişiler hakkında yorumlarınızı sitemizde yorum yapabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. medyum haluk dedi ki:

    Arkadaşlar ben çalışma yaptırdım medyum haluk isimli kişiye bana 7 gün de sonuç alacağımı söyledi tövbe etki dahi görmedim 7 gün içinde şuan tam 1.5 ay oldu halende aynı galiba kandırdı beni TAVSİYE ETMEM !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı