etkili büyüler

Evlilik Büyüleri

Evlilik Büyüleri

Evlenmeyi çok isteyen ancak partnerlerinin evliliğe soğuk bakmasından dolayı bir türlü bu hayallerine kavuşamayan insanların özellikle evlilik büyüleri ile kendilerinin bu düşüncelerini değiştirmeye çalışmalarına sık sık tanık olmaktayız. Son derece etkili bir uygulama olmasından dolayı birçok kişinin sık sık bu uygulamayı denemesi ve medyumların birçok kişinin fikirlerini evlilik büyüleri uygulaması ile değiştirmeyi başarması, bu büyünün günümüzde de son derce popüler bir büyü olmasına neden olmuştur. Birçok kişinin en büyük hayali olan evlilik bazen birlikte oldukları kişileri ikna edememeleri ve o kişilerin evliliğe olan bakış açılarını değiştirmemelerinden dolayı mümkün olmamakta ve bir hayal olmaktan öteye gidememektedir. Son derece üzücü bir durum olsa da her sorunda olduğu gibi bu durumda da bir çare vardır ve o çare evlilik büyüleri yaparak kişilere hiçbir zarar vermeden veya fiziki müdahalede bulunmadan sadece bilinç altlarına etki ederek sadece fikirlerinin değişmesini sağlamaktır. Bu sayede ilgili kişiler kısa zaman içinde etkisi altında bulundukları evlilik büyülerinin yardımı ile evliliğe çok daha sıcak bakan ve birlikte olduğu kişiler ile bir an önce mutlu bir yuva kurmayı amaçlayan kişiler haline geleceklerdir. Son derece hayırlı ve masum bir amacı olmasından dolayı medyumların da bu tarz büyüleri büyük bir keyif ile yaptıkları ayrıca yüksek bir başarı ortalaması yakaladıkları da çeşitli kaynaklarda belirtilmiştir.

Evlilik büyüleri uygulamalarında çoğu zaman özellikle Müslümanlık aleminde kabul gören ve birçok İslam büyüğünün de günlük hayatlarında yer verdikleri vefk uygulamalarından faydalanılır. Bu bağlamda evlilik büyülerine aslında tam anlamı ile büyü demek doğru olmaz. Bu daha çok kişilerin evliliğe ikna olmalarını sağlamak için kullanılan ve oldukça etkili olan bir yardımcı uygulamadır. Her zaman isteyen kişilerin medyumlara başvurup talep edecekleri ve büyük oranda istedikleri sonuçları almalarına yardımcı olacak bir uygulama olan evlilik büyülerinde bugüne kadar yapılan uygulamaların çok büyük oranda başarıya ulaştığı ve evliliğe yanaşmayan kişilerin kısa zaman içinde evliliği partnerlerinden daha çok ister hale geldikleri görülmüştür. Bu nedenle etkileri bakımında incelendiğinde en etkili büyülerden biri olarak kabul edilen bu uygulamada özellikle bazı büyü uygulamalarında olduğu gibi herhangi bir risk olmaması ve büyü ile ilgili olan kişilerin hiçbir şekilde tehlikeye atılmıyor olması göze çarpan olumlu özelliklerdir. Özellikle hem yapılışının kolay olması hemde insanları sadece manevi anlamda etki altına alıp fiziki olarak hiçbir temasta bulunulmaması evlilik büyülerini bu kadar popüler hale getiren özelliklerinden bazılarıdır.

Birçoğumuzun çevresinde evlenmek hayali ile yanıp tutuşan ancak birlikte oldukları kişilerinde bir türlü bu yönde bir talep alamayan kişilerin olduğu açıkça bilinen bir gerçektir. Bu kişiler için elden gelen bir şeyin olmaması ve tek yapmaları gereken şeyin partnerlerinin fikirlerini değiştirmelerini beklemek olması maalesef üzücü durumların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu nedenle evlilik büyüleri gibi özel uygulamaların önemi daha da iyi anlaşılmakta ve sonuçları incelendiğinde bu alana duyulan merak ikiye katlanmaktadır. Evlilik hayali kuran kişilerin hayallerini sadece sevdikleri kişiler değil aynı zamanda aileleri veya arkadaşları da yıkabilmektedir. Bu nedenle özellikle ailelerinin veya çevrelerindeki diğer kişilerin yapmayı istedikleri evliliklere karşı çıktığı durumlarda ne yapacağını bilemeyen kişiler yine evlilik büyüsünün diğer çeşitleri olan aileleri evliliğe ikna etme veya arkadaşı evliliğe ikna etme uygulamalarından yardım alabilirler. Bu sayede hem amaçlarına çok kolay bir şekilde ulaşabilecek hem de sevdikleri kişileri de kırmayarak mutlu bir evlilik yolunda üzücü bir durumla karşılaşmamış olacaklardır.

Evlilik büyüleri evlenme büyüsü, evliliğe ikna etme büyüsü hakkında detaylı bilgi yardım için iletişime geçebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Evlilik Büyüsü 3 günde yaptı ve sonuç verdi dedi ki:

  Merhaba ben evlilik büyüsü için Medyum Süryani hocaya başvurdum. 34 Yaşındayım ve bu zaman kadar hiç bir şekilde ilişkilerim de evlilik konusu açılmadı. Açılsa da hep uzaklaştılar ve istemediler. Bu durum beni çok çok üzmeye başladı bir arkadaşım bana konuyla alakalı Medyum Süryani hocadan bahsetti kendisi evliyken kocası ile ayrılmışlar ve Medyum Süryani gideni geri getirme büyüsü yaparak kocasını kısa sürede getirmişti. Bana da tavsiye edince şansımı denemek istedim evlilik büyüsü yaptırmak için hocamı aradım. Yaptığı bakımlarda kısmetimin kapalı olduğunu ve üzerime büyü yapıldığını, bu büyüyü kim yapmış her şeyi gördü ve benimle paylaştı. Sonrasında yapılan büyüleri kaldırarak kısmetimin açılmasını sağladı ve yaptığı evlilik büyüsü de 3 günde sonuç verdi beraber olduğum kişi bana direk evlenme teklifi etti şuan nişanlandık ve çok mutluyum bu yüzden evlilik büyüsü yaptırmak isteyenler Medyum Süryani Hocamızı kesinlikle tavsiye ederim…

  İletişim Numarası: 0534 347 9885

 2. Özge / Almanya dedi ki:

  Selamlar, Bende Almanya’da yaşıyorum burada aşık olduğum bir çocuk vardı kendisiyle baya bir konuştuk ve görüştük ama sürekli evlenmekten korktuğunu ve evlenmeyeceğini söyleyip duruyordu bende onu gerçekten çok seviyordum ve yuva kurmak istiyordum onunla. Türkiye’de büyü yapan medyum hocalar olarak arattığımda karşıma direk Medyum Süryani hoca çıktı. Hemen arayıp sorunumu kendisine anlattım yardımcı olacağını söyledi bir kaç farklı çalışma ile bu korkuları geçer ve kısa sürede evlenmek istediğini sana söyler dedi. Bende merakla bekledim 6 gün çalışma yapıldı ve günün sonunda sevdiğim kişi artık evlilikten korkmadığını olursa hemen evlenmek istediğini söyleyince ben resmen şok oldum bir o kadar da mutlu oldum tabi ki de 🙂 Süryani hocam nasıl yaptı ne yaptı bilmiyorum ama hiç bir zaman evlenmem diyen çocuk şimdi evlenmek için can atıyor çok teşekkür ederim Süryani hocam iyi ki varsınız sizi herkese tavsiye edeceğimi söylemiştimmm…..

 3. Süryani Hoca Güvenilir Biridir Tavsiye Ederim dedi ki:

  Arkadaşlar Süryani hocayla tanışmadan önce 3 medyum beni kandırdı. Medyum özge, medyum kadir ve medyum saim bu medyumlara evlilik büyüsü yaptırmak için ulaştım ulaşmaz olaydım benim yaklaşık 6 ay beklememe sebep oldular ve yaklaşık 15 bin tl paramı yediler. Bu medyumlar beni kandırdıktan sonra kimseye güvenim kalmamıştı. Ama yine de güvenilir bir medyum vardır mutlaka diyerekten araştırma yapıyordum sürekli ta ki Süryani Hoca hakkında yapılan yorumları okuyana kadar. Kendisiyle çalışan işlem yaptıran herkes memnun kaldıklarını söylüyorlardı Süryani hocanın üzerine hoca olmadığını söylüyorlardı duyduklarım da benim çok hoşuma gitti açıkçası Medyum Süryani hocayı arayarak tüm sorunlarımı anlattım daha önce para kaptırdığım medyumlardan bahsettim ve hocama güvenimin kalmadığını söyledim sağ olsun kendisi anlayışlı bir şekilde karşıladı ve öyle bir bakım yaptı ki bana tüm sorunlarımı gördü o bakımdan sonra nasıl bir hoca olduğunu iyi anladım zaten ve hemen çalışma yaptırdım benim sorunum da evlenemiyordum sevdiğim biri vardı onunla evlenmek istiyordum Süryani Hocam yaptı 1 hafta da sonuç verdi sevdiğim kişiyle bir ayın sonunda da evlendik. Sizler de benim gibi güvenilir medyum arayıp güzel sonuçlara ulaşmak istiyorsanız tavsiye ederim Süryani hocamı kesinlikle güvenilir bir medyumdur….

 4. Medyum Zeki Evlenme Büyüsü dedi ki:

  Bende medyum zeki hocadan yardım aldım konuyla ilgili evlenmek istediğim biri vardı zeki hocam sayesinde evlendim sevdiğim insanla zeki hocamın yaptığı büyülerde etkili arkadaşlar bende zeki hocamı size öneririm

  1. Melda dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim numarasını var mı sizde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu