Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana sayfa / etkili büyüler / Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüleri

Birçok farklı amaç için kullanılabilecek olan soğutma büyülerinde genellikle aynı yöntemler kullanılıyor olsa da yine de bazen medyumlar kendi inisiyatiflerini de kullanarak farklı işlemler yapabilmektedirler. Bazen eşlerin veya sevgililerin birbirlerinden soğumalarını sağlamak amaçlanabileceği gibi bazen de insanlar iyilik yapmak amacı ile onları kötü alışkanlıklarından soğutmak hedeflenebilir.

Birçok büyünün aksine hem kötü hem de iyi amaçlar için kullanılabilen soğutma büyüleri, ortaya çıkardıkları güçlü manevi enerjiler ile birçok ilişkinin bitmesine ve birçok kişinin de kötü alışkanlıklarından kurtulmalarına neden olmuştur. Özellikle büyüler hakkında bilgileri olan kişiler ister kendi ilişkilerinde ister de çevrelerindeki ilişkilerde yaşanan ani ayrılıkları veya soğumaları bu tarz büyülere bağlayabilirler. Ancak yinede her olayı soğutma büyülerine bağlamak doğru bir tahmin değildir.

Yapılış aşamasında genellikle çok özel dualar veya büyü yapılacak olan kişilerin şahsi eşyalarından faydalanılan soğutma büyülerinde özellikle büyünün kısa zaman içinde etkisini göstermesini sağlamanın tek yolu en baştan doğru medyumu seçmektir. Günümüzde birçok kişi daha en baştan sadece ilk duydukları kişileri tercih ederek büyük bir hata yapmaktadırlar. Bu hem amaçlarına ulaşamamalarına hem de zaman kaybetmelerine neden olmaktadır. Deneyimli medyumlar daha en baştan kendilerine gelen soğutma büyüleri taleplerinde hangi yöntemi kullanacaklarına karar verip uygulamaya başlarlar.

Büyünün etkisine girerek birlikte olduğu kişilerden uzaklaşması istenen kişilerin şahsi eşyaları üzerine okunan özel dualar kısa zaman içinde büyünün etkilerinin kendisini göstermesini sağlar. Aradaki mesafe ne olursa olsun istenen kişinin etkilenmesine vesile olan ve yaşanan ilişkilerde aradaki bağlar ne kadar güçlü olursa olsun çok kısa zaman içinde kişilerin birbirlerinden kopmalarını sağlayan soğutma büyüleri aynı zamanda insanları kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmak içinde kullanılabilir. Aynı uygulama ile bir kişinin kumar veya alkol bağımlılığı da sonlandırılabilir. Bu oldukça kolay ve basit büyülerin etkileri ise gerçekten kendilerinden beklemeyecek düzeydedir.

Mutlu ilişkileri bir anda biten veya sevdikleri kişilerin kendilerinden sebepsiz yere uzaklaştığını düşünen kişilerin üzerlerinde soğutma büyülerinden birinin etkileri olup olmadığını kontrol ettirmeleri ve eğer böyle bir büyü varsa zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yaptırmaları da konunun uzmanlarının bir başka tavsiyesidir.

Soğutma Büyüleri birçok farklı amaca göre tercih olan çalışmalardır. 

Aileden soğutma büyüsü kişiyi ailesinden soğutmak uzaklaştırmak için tercih aileden soğutma büyüsü tercih edilir. 

Soğutma büyüleri farklı başlıklar ile karşımıza çıkabilir bunlardan biri uzaklaştırma büyüsü olarak bilinir. Uzaklaştırma büyüsü nedir uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır detaylar için iletişime geçebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

Eşinden soğutma büyüsü, sevgiliden soğutma büyüsü, kocadan soğutma büyüsü, evden soğutma büyüsü ve birçok farklı amaca göre kişilerin içlerinde bulundukları duruma tercih edilir. Soğutma büyüsü nedir nasıl yapılır detaylar için iletişime geçebilir yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

 

7 Yorum

 1. Soğutma büyüsü medyum Atahan tavsiye

  Esimi ailesinden soğuması için medyum Atahan hocaya soğutma büyüsü yaptırdım 12 günde çok iyi sonuçlar verdi ve esimin ailesinden ebediyen kurtuldum eşim ailesini gördümü domuz görmüş gibi oluyor artık kocamla benim arama giremezler Atahan hoca Tavsiyemdir her konuda yardımcı olur sizlere de iletişim 0534 077 0982

 2. jale

  yeter ya yeter artık bu adamın benim yakamdan düşmesini istiyorum yani eşim olacak adam zaten severek evlenmedik görücü usulu evlendik evin içinde her gün tartışma kavga gürültü Allah’tan çocuğumuz olmadı olsaydı ayrılamazdım ki olmamış çocuğumuz adamın zaten umurunda değilim her gece eve geç gelmeler sarhoş gelmeler şimdi Medyum Atahan hocaya soğutma işlemini yaptık bugün işlemin 12 inci günündeyiz olumlu gelişmeleri var geçen salı günü boşanma davası açmış zaten benim de istediğim bu.

 3. Medyum Atahan

  Medyum Atahan hocaya eşim için soğutma büyüsü yapmıştım ve gerçekten Medyum Atahan hoca işin ehli ilim sahibi 16 gün de olumlu sonuçlandı geçen hafta hata boşandık tabi bu Medyum Atahan hocanın sayesinde 🙂 🙂 🙂 🙂

 4. soğutma büyüsü için medyum Berzan

  Soğutma büyüsü için medyum Berzan hocayı tercih ettim sonuçlar nasıl olacak bilmiyorum iyi bir medyum olduğunu düşünüyorum.

 5. soğutma büyüsü için medyum önerisi

  soğutma büyüsü için medyum arayanlara hiç düşünmeden medyum Berzan ile iletişime geçin derim ben..

 6. soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum

  Soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum soğutma büyüsü en etkili medyum ve çalışma hangisi olur?

 7. Medyum Atahan soğutma büyüsü kesin sonuç

  Benim çalıştığım işyerinde bir adam resmen bana musallat olmuştu ben nişanlıydım bu adam yüzünden nişanlımdan bile ayrıldım sürekli tehditler hakaretler edip duruyordu çok rahatsız ediyordu hukuki yollara başvuramadım ailemden dolayı çalıştırmazlar diye bir arkadaşın tavsiyesi üzerine medyumlardan yardım almak istedim bir kaç medyum ile çalıştım fakat sonuç görmedim hep oyaladılar en son karşıma medyum Atahan hoca çıktı konuşması dinlemesi yaptığı işleri anlatması bana güven vermişti bu yüzden kararımı medyum Atahan hocadan yana verdim 11 günlük çalışma yaparak bu adamı benden soğuttu artık uzak duruyor adam benden hiç bir şekilde zarar vermiyor nişanlımlada tekrar barıştık medyum Atahan hocama teşekkürlerimi bir borç bilirim herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum memnun kalacaksınız arkadaşlar mutlaka arayın 0534 077 0982

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir