Home / vefkler / Sevgiliyi uzaklaştırma büyüsü

Sevgiliyi uzaklaştırma büyüsü

Kimi zaman sevgilinizin size olan yoğun ilgisi sizi bunaltabilir ve artık ondan ayrılmak isteyebilirsiniz. Veya size kötü davranması, sizi aldatması veya farklı nedenlerden dolayı ona olan sevginizi tamamen kaybedebilirsiniz. Bu gibi durumlar da yapmanız gereken sizden uzak durmasını istemektir. Eğer bunu normal şekilde yapmıyorsa o zaman sevgiliyi uzaklaştırma büyüsü işlemlerini kullanabilirsiniz.

Bu işlemler insanların düşüncelerin de kısa zaman içinde istenen değişimlerin oluşmasını sağlar ve insanların birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlar. Direk olarak insanların düşüncelerini ve bilinçaltılarını kontrol altına almak amacı ile yapılan bu işlemler de mutlu olan sevgililerin ayrılmaları da amaçlanabilir.

Yani bir kişinin veya bir çiftin mutsuz olmasını isteyen kişiler de bu işlemleri yaptırabilirler. Farklı teknikler ile yapılan bu işlemlerin sonuçları çok kısa zaman içinde ortaya çıkar. En fazla 1 hafta içinde sevgililerin birbirlerinden soğudukları ve uzak kalmak istedikleri açık bir şekilde görülebilir.

Ancak bu sonucu alabilmek için çok deneyimli ve güvenilir bir medyumdan yardım almak gerekir. Çünkü işlemlerin kesinlikle dikkatli bir şekilde yapılması ve insanların kesinlikle risk altına atılmamaları gerekir.

Sevgiliyi Uzaklaştırma Büyüsü Etkileri Nasıl Ortaya Çıkar?

Sevgiliyi uzaklaştırma büyüsü yapıldığı zaman etki altına alınan kişilerin sevgililerine karşı olan ilgileri kısa zaman içinde düşer hatta tamamen yok olur. Ancak bunu sağlamak için çok dikkatli olmak ve tüm ritüelleri mutlaka doğru bir şekilde yapmak gerekir.

Bugüne kadar birçok kişi bu konuda sıkıntı çekmiş ve yaptıkları işlemlerden sonuç alamamışlardır. Bu işlemlerine etkileri direk olarak kişilerin düşüncelerin de ve davranışların da ortaya çıkar.

Etki altına alınan kişiler kesinlikle bu tarz bir işlemin etkisine girdiklerini anlayamazlar ve sevgililerinden ciddi şekilde soğumaya hatta ondan her zaman uzak durmaya başlarlar. Çok kısa zaman içinde ortaya çıkan bu etkilerden sonra o kişilerin hareketlerini takip eden kişiler yaşanan değişimlere birebir şahitlik edebilirler.

Bu tarz işlemler de ilgili kişilerin resimlerine veya eşyalarına okunacak olan özel tılsımlı sözler yeterli olabilir. Bunun yanında o kişilerin kişisel bilgilerinin de yer aldığı özel muskalar hazırlamakta insanların etki altına alınmalarını sağlamak için yeterli olabilir.

Sevgiliyi Uzaklaştırma Büyüsü Riskli mi?

Bazı büyü işlemleri çok riskli olabilir. Özellikle insanların düşüncelerin de ciddi değişimlerin yaşanmasını amaçlayan medyumlar en basit hedefleri için dahi kimi zaman çok riskli teknikler kullanabilirler. Ancak sevgiliyi uzaklaştırma büyüsü için bu tarz riskler almak gerekmez.

Yani bu işlemleri yapan medyumlar çok basit teknikler ile de istedikleri sonucu kısa zaman içinde alabilirler. Bugüne kadar birçok kişi sevgililerinin yoğun ilgilerinden ve kendilerini sürekli olarak bunaltmalarından dolayı bu işlemleri denemek istemişlerdir. Hem riskli olmaması hem de çok kısa zaman içinde istenen sonucu vermesi bu tarz sorunlar yaşayan kişiler için bu işlemleri en doğru seçimlerden biri yapar.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

Check Also

Eşlere Yapılan Ayırma Büyüsünü Bozmak İçin Medyum

Ayırma büyüleri birbirlerini çok seven ve ayrılmalarına kesinlikle ihtimal verilmeyen eşlerin dahi kısa zaman içinde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir