Etkili Büyüler

Ayırma Büyüleri

Ayırma ve ayırma büyülerinde genellikle insanları sevmedikleri kişilerin yaşadıkları mutlu birliktelikleri sonlandırmayı ve onlara acı çektirmeyi hedeflerler. Fakat bazen de yapan uygulamalar tamamen kişilerin mutlu olmalarını ve gelecekteki hayatlarını risk altına atmamalarını hedefler. Bu büyünün etkisi altına giren kişiler kısa zaman içinde tüm düşüncelerinde değişiklik yaşarlar ve birlikte oldukları kişileri ne kadar çok severlerse sevsinler zaman geçtikçe kendisinden soğumaya ve uzaklaşmaya başlarlar. Bunun kendilerine etki altına alan güçlü bir manevi enerjinin etkisi ile olduğunu asla fark edemeyen insanlar yaşanan tüm değişimleri kendiliğinden gelişmiş bir durum gibi algılarlar. Ayırma büyülerinin insanları kısa zamanda etki altına alarak eşlerinden veya sevgililerinden ayrılması ve bu durumun sonsuza kadar sürmesi oldukça şaşırtıcı bir durumdur. Özellikle bu kişilerin birbirlerini gördüklerinde adeta kin ve nefret duyguları beslemeleri ve asla bir araya gelmek istememeleri de büyünün ve ortaya çıkardığı manevi enerjinin sahip olduğu gücün bir göstergesidir.

Medyumların beceri ve deneyimlerine de bağlı olarak çoğunlukla olumlu sonuç veren ve kısa zaman içinde etkisini hissettiren bu büyüde medyumlar genellikle etki altına almak istedikleri kişilerin özel eşyalarını ve şahsa özel materyaller olan saç teli veya tırnak gibi nesneleri kullanırlar. Tabi ki bu büyülerin tek uygulama şekli bu değildir. Aynı zamanda birçok medyum bu tarz kişileri etkileme büyülerinde olduğu gibi vefklerden faydalanarak ta ayırma büyülerini yapmaya çalışırlar. Ayrıca yapılan uygulamadan sonra okunacak dua ve ayetler büyünün etkisini arttırmayı ve ilgili kişilerin yaşadıkları değişiklikleri fark etmemelerini sağlamayı amaçlar. Dünya genelinde birçok medyumun bu konuda gelen taleplere tam anlamı ile cevap verebilmek için yaptıkları farklı uygulamalar bulunsa da yine de en çok kullanılan yöntemler bunlardır.

Ayırma büyüleri hakkında bilgileri olmayan kişiler genellikle bu duruma bir anlam veremez ve büyülere inanmadıklarını belirtirler. Birbirini seven kişilerin nasıl olurda durup dururken ayrıldıklarını ve sadece manevi bir enerji ile insanların birbirlerinden soğuduklarını anlayamadıklarını söyleyen bu kişiler, karşılarına bu tarz bir uygulama çıktığında şaşkınlıktan neredeyse küçük dillerini yutarlar. Bunun nedeni normal yollar ile asla yapılması mümkün olmayan birçok işlemin sadece basit bir büyü uygulaması ile yapılabiliyor olması ve insanların hayatlarına istenilen şekilde müdahale edilebiliyor olmasıdır. Özellikle yardım alınan medyum işinin ehli ve kendini kanıtlamış deneyimli biri ise o zaman ortaya çıkacak sonuçlar kim olursa olsun herkesi hayretler içinde bırakacaktır. ayırma büyülerinin de diğer büyülere oranla daha kolay ve basit büyüler olmaları, hem işlemlerin hatasız yapılmasına hem de istenen sonucun daha kısa zamanda alınmasına vesile olmaktadır.

Ayırma büyüsü nedir nasıl yapılır, ayırma büyüsü belirtileri, ayırma büyüleri tüm merak edilenler ve yardım için iletişime geçebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu