etkili büyüler

Uzaktan büyü yaptırma

uzaktan büyü yaptırma
uzaktan büyü yaptırma

Uzaktan büyü yaptırma, bilindiği gibi büyüler son derece etkili ve aynı zamanda ciddi işlemlerdir. Özellikle kişilerin düşüncelerin de veya davranışların da çok ciddi değişimlere neden olabilen bu işlemler de kullanılan teknikler ile çok uzakta olan kişilerin dahi etki altına alınmaları mümkündür. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman tüm adımları son derece dikkatli bir şekilde atarak ilk seferinde sonuç almayı hedeflemelidirler.

Harekete geçen manevi enerjiler için yer veya zaman kavramı olmadığı için etki altına alınmak istenen kişiler nerede olurlarsa olsunlar mutlaka istenen sonucu verecektir. Eğer medyumlar bu işlemler hakkında gerekli deneyimlere ve bilgilere sahiplerse o zaman istenen sonuç çok basit bir şekilde alınabilir. Bu tarz işlemler de özel olarak hazırlanan bir muska veya kişilerin resim ve eşyalarına okunacak olan özel dualar en çok kullanılan tekniklerin başında gelmektedir. Bu teknikler ile ortaya çıkan enerjilerin direk olarak istenen kişileri etki altına almaları sağlanabilir.

Uzaktan Yapılan Büyüler Tutar mı?

Büyülerin tutması için insanların mutlaka medyumlara çok yakın yerler de olmalarına gerek yoktur. Yani medyumlar insanlara ulaşarak onları etki altına almak için sadece kişisel bilgileri, eşyaları veya resimlerinden de yardım alabilirler. Uzaktan büyü yapma konusunda gerekli deneyime sahip olan bir medyum için bu işlemler çok kısa zaman içinde biter ve istenen sonucu verir. Bu sebeple çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak bu tarz işlemler yapılmış ve halen yapılmaktadır.

Bugüne kadar birçok kişi farklı amaçlar ile medyumların kapılarını çalarak bu işlemlerin yardımı ile kısa zaman içinde istedikleri sonucu almıştır. Bir medyum çok uzakta olan bir kişinin düşüncelerini özel teknikler ile kolayca etki altına alabilir. Bunun için o kişiye yakın olmak veya dokunmak gerekmez. O kişinin resimlerine veya eşyalarına okunan tılsımlı sözler ile istedikleri enerjileri harekete geçiren medyumlar bu sayede kısa zaman içinde o kişilerin istenen şekilde davranmalarını veya düşünmelerini sağlarlar. Bu tarz teknikleri kullanabilmek için mutlaka tılsımlı sözleri doğru bilmek ve doğru bir şekilde kullanabilmek gerekir.

Uzaktan Yapılan Büyüler de Hangi Teknikler Kullanılmalı?

Bir medyumun herhangi bir kişiyi etki altına alabilmesi için o kişinin resmi veya eşyaları yeterli olacaktır. Bu nesneler temin edildiği takdirde medyumlar istenen kişilerin üzerinde istenen her türlü etkiyi yaratabilirler. Kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılan büyü işlemlerin de tüm adımlarını dikkatli bir şekilde atan medyumlar sahip oldukları bilgiler ile sıradan insanların kesinlikle yapamadıkları işlemleri çok basit bir şekilde yapabilmelidirler.

Bu kişilerin yaptıkları işlemler her zaman için riskli ve aynı zamanda gizemlidir. Bu sebeple medyumlar sürekli olarak yaşadıkları toplumlar içinde en merak edilen ve birçok kişi içinde en çok korkulan karakterler olmuşlardır. Meslekleri hakkında gelen tüm soruları tam olarak yanıtlamaları gereken medyumlar aynı zamanda sahip oldukları bilgiler ile insanların güvenlerini kazanacak işlemler yapmayı da bilmelidirler. Özellikle uzaktan büyü işlemlerin de hangi teknikleri kullanacaklarını bilmeyen veya riskli teknikler kullanan medyumlar ortaya çok ciddi sorunların çıkmasına neden olabilir.

Uzaktan Yapılan Büyüler Riskli mi?

Büyüler her zaman risk taşıyan işlemlerdir. Ancak bu işlemleri bilinçli ve doğru bir şekilde yapan tüm medyumlar ortaya bir sorun çıkmadan istedikleri sonucu alabilirken aynı zamanda amaçlarına da kolay bir şekilde ulaşabilirler. Bu alanda yapılan işlemler diğer mesleklerden çok daha farklıdır ve sıradan insanlar için kesinlikle kolayca yapılmaları olanaksızdır. Genellikle uzaktan büyü işlemleri hakkında talepler alan medyumlar bu işlemler ile insanların üzerilerinde istedikleri her türlü etkinin oluşmasını sağlayabilirler.

Bu işlemlerin riskli olmaması ve aynı zamanda insanlara kesinlikle zarar vermemesi için çok dikkatli olmak ve tüm işlemleri doğru bir şekilde yapmak gerekir. Daha önce bu tarz işlemler yapmayan veya yeteri kadar deneyime sahip olmayan medyumlar kesinlikle kendilerini ve yardım isteyen kişileri riske atarak hareket etmemeye özen göstermelidirler. Büyüler hakkında gerekli deneyime sahip olan bir medyum ile çalışan kişiler için uzaktan büyüler kesinlikle riskli olayacak ve istenen sonucun alınması son derece kolay olacaktır.

Uzaktan Yapılan Büyüler Nasıl Etki Eder?

Çok uzakta olan kişilerin kısa zaman içinde etki altına alınmalarını sağlayabilen büyü işlemleri hakkında araştırma yapan kişiler genellikle bu işlemlerin nasıl etki ettiklerini anlayamazlar. Ancak deneyimli bir medyum için bu işlemlerden sonuç almak son derece kolaydır. İnsanlar ne kadar uzaktan olurlarsa olsunlar bu işlemlerin etkileri ile kısa zaman içinde düşünceleri ve davranışları kolayca kontrol altına alınabilir.

Bu durum kendilerine zarar vermedikleri gibi aynı zamanda hiçbir şey hissetmemelerini de sağlamaktadır. Ancak bu sonucu alabilmek için kesinlikle tüm işlemleri doğru bir şekilde yapmak ve aynı zamanda her adımı doğru bir şekilde atmak gerekir. Bu sebeple hangi amaçla olursa olsun bu işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler en güvenilir medyumlar ile çalışmaya önem vermelidirler.

Uzaktan Yapılan Büyülerin Etkileri Ne Kadar Sürer?

Bir büyünün etkisinin ne kadar süreceği tamamen o işlemler de kullanılan teknikler ve medyumların sahip oldukları bilgiler ile doğru orantılıdır. Eğer medyum gerekli tüm işlemleri doğru bir şekilde yaparsa o zaman kesinlikle ortaya bir sorun çıkmaz ve insanlar istenen şekilde etki altına alınabilir. Yapılan bu işlemlerin etkileri genellikle kalıcıdır ve büyü bozma işlemi yapılana kadar devam eder.

Bu etkiler her zaman yakından takip edilmeli ve insanların beklenmedik sorunlar yaşamadıklarından da emin olmak gerekmektedir. Kimi zaman kontrolden çıkarak hiç tahmin edilmeyen sorunlara neden olabilen büyü işlemleri hakkında medyumlar da insanları uyarmalı ve nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında bilgiler vermelidirler. Bir medyum yaptığı işlemlerin etkilerini kısa zaman içinde yok edebilir. Aynı zamanda işlemlerin etkilerine girmiş olan kişiler de bunu fark edip büyü bozma çalışmaları yaptırarak da bu işlemlerin etkilerinden kurtulabilirler.

Kimler Uzaktan Büyü Yapabilir?

Bir kişinin uzaktan büyü işlemleri ile etki altına alınabilmesi için o kişinin farklı bir enerjinin etkisinde olmaması ve aynı zamanda manevi korunma işlemlerinden yardım almaması gerekir. Tüm bunların yanında sahip olduğu kişisel enerjilerin gücü de yapılan büyü işlemlerinin sonucunu direk olarak etkilemektedir. Uzaktan yapılan büyülerden sonra istenen sonuçların ortaya çıkabilmesi için medyumların deneyimleri ve yetenekleri son derece önemlidir.

Bu tarz işlemleri yapabilmek için uzun zaman kendilerini geliştirmek ve bilgi sahibi olmak gibi bir zorunluluğu olan medyumlar bu sayede yaptıkları tüm işlemlerden sonra istedikleri sonucu çok rahat bir şekilde alabilirler. Bu tarz işlemleri denemek isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken konuların başında seçtikleri medyumlar hakkında çok ciddi bir araştırma yapmak gelmektedir. Çünkü birçok medyum bu işlemler hakkında yeteri kadar bilgi veya birikime sahip olmadıkları halde insanları inandırmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Bu sebeple çok dikkatli olmak ve sadece isimlerini herkese kabul ettirmiş olan medyumlar ile çalışmak gerekmektedir. Bu karar sayesinde tüm riskler tamamen ortadan kalkabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Uzaktan büyü yaptırmak nasıl oluyor dedi ki:

  Merhabalar ben Almanya’da yaşıyorum burada tanıştığım ve çok sevdiğim birisi vardı güzel giden ilişkimiz nedensiz sebepsiz yere bitti bunun için bende büyü yaptırmak istiyorum beni sevsin bana bağlansın istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum acaba uzaktan büyü yaptırmak nasıl oluyor ? Büyü yapılması için illa ki Türkiye’ye gelmem gerekiyor mu şimdi gelmem imkansız bana uzaktan büyü yapabilecek sorunlarıma yardımcı olabilecek iyi bir medyum önerir misiniz ?

  1. Serpil dedi ki:

   Bende yurt dışında yaşıyorum benim eşimde bende Türk’üz Türkiye’de evlenip buraya yerleştik oradayken bir sıkıntımız yoktu ama buraya geldikten sonra sıkıntılarımız çoğalmaya başladı sürekli kavga eder ve huzur vermezdi bana bende senin gibi medyumlara danışmak yardım almak istedim uzaktan büyü yapıldığını bilmiyordum aradım taradım Medyum zeki hocamı buldum kendisi uzaktan da büyü yapıldığını ve kısa sürede etkilerini gösterdiğini söyledi daha önce bir çok kişiye uzaktan büyü çalışmaları yapmış güzel de sonuçlar vermiş bir çok insan bunu yorum sitelerine yazıyordu bende zaten o yorumlara bakarak Medyum zeki hocamı buldum..
   Hocama ne kadar teşekkür etsem az dır bana Süryani büyüsü yaptı eşimle artık kavga tartışma yada başka huzursuzluk çıkaran olaylar yaşamıyoruz ben bu duruma çok mutlu oldum uzaktan büyü yaptırmak aslında daha iyi daha güvenliymiş bunu anladım sana da Medyum zeki hocamı öneriyorum kendisini arayıp yaptırmak istediğin büyü hakkında bilgi alabilirsin daha iyi bilgilendirir hocamız seni..
   Benim tavsiyem zeki hocamdır aramanı öneririm 0551 012 8696

 2. sevgilimin evliliğe ikna olması için evliliğe ikna etme büyüsü yaptırdım dedi ki:

  Sevgilimle 4 yıldır beraberdik ve seviyorduk bir birimizi evlenmeyi düşünüyorduk ailelerimiz biliyor ve onlarında rızaları vardı ve benim ailem bu işin fazla uzamasını istemediği için sevgilime haber vermemi istedi bende sevgilime artık bir tarih belirleyelim dediğim an tartışmaya başladık durduk yere hiç bir yanlış bir şey demediğim halde tartıştık çekti gitti bir hafta aradım bakmadı 2. hafta aradım bakmadı ailesini arıyordum haber alamıyorum diye sonra ulaştım konuşmak istedim yüz yüze geldik ve evlenmek istemediğini söyledi ben şok oldum o kadar yıldır beraberiz kendisi çok istiyordu evlenmeyi şimdi hiç istemediğini söyleyip duruyordu.

  Ablamın daha önce başına böyle durumlar gelmişti medyumlara başvurmuştu bende başvurmak istedim bulunduğum şehir de bir çok yere sordum bir kaç medyumla görüştüm yüz yüze yardımcı olacaklarını söyledi ama olmadılar verdiğim paralar da boşa gitti. ama vazgeçmedim gerçekten bana yardımcı olabilecek bir medyum bulacağıma inanıyordum ve iyi ki vazgeçmemişim karşıma Medyum zeki hocam çıktı baya bir telefonda konuştuk hocamız farklı bir şehirdeydi yapılacak olan büyü tutar mı tutmaz mı ilk başlarda tereddüt ediyordum ve açıkçası çok fazla umuda kapılmadım ama zeki hocam öyle bir işlem yaptı ve öyle kısa sürede işlemden sonuç aldım ki anlatamam aradan 1 ay geçmesine rağmen ben halen şoktayım ve tabi çok şükür sevgilim evlenmeye ikna oldu zeki hocamın yaptığı işlemler sonucunda..

  İlk başlarda tanımadığımız insanlara güvenerek para yatırıyoruz arkadaşlar ben bir çok kişiye bu şekilde para mı kaptırdım ama sonunda yüzüme güldüren medyum zeki hocama çok teşekkür ediyorum ben çalışmalar sırasında hocamızın yanına gitmek istedim gelmene gerek yok kızım sen benim yanıma gelene kadar sonucunu alırsın zahmet etme işin bitsin müsait bir zamanda ziyaretime gelirsin dedi ve gitmediğim halde mükemmel sonuçlarla karşılaştım Allah binlerce kez razı olsun hocamdan herkese tavsiye ediyorum 0551 012 8696

 3. FURKAN dedi ki:

  Selam ben sosyal medyadan yaklaşık 2 senedir ilgimi çeken ve ne yaparsam yapayım beni arkadaş gözüyle gören benden uzakta yaşayan bir bayana hayranlıgımı ve niyetimin ciddi oldugunu her fırsatta belirtiyordum . bana gülerek cevap cevap veriyor farkındaydım kendini dev aynasında görüyordu ama bunu yapmasının sebebi her anlamda istedigini elde eden birisi olmasıydı. bu konuda ne yapabilirim diye araştırmalar yapınca yapılan yorumlar ve elde ettigi olumlu neticeleriyle nam yapmış olan Medyum Fares Hocaya danıştım bu gibi durumlar için yaptıgı çalışmalar oldugunu belirtti. Bende hiç degilse denemek istedim ne kaybederdim ki.Benim durumuma ilişkin olarak süryani büyüsü yapılması gerektigini söyledi ve 12 günlük bir çalışmaya başladık . sabırla bekledikten sonra çalışmaları netice vermeye başlayan Fares Hoca bana kardeşim bugün daha önce söylediklerini tekrar söyle ve alacagın cevabı bana bildir dedi. Bende sevdigim ve aklımdan çıkmayan vefasız sevdigime yine bana biraz deger ver sana olan ilgimin farkına var artık dedigimde verdigi cevaba şok olmuştum. evet haklı oldugumu benim bıkmadan usanmadan yanımda oldugunu artık bana güvendigini söyledi ve bulundugum şehire gelmek istedigini söyledi yakından birbirimizi tanımak istiyordu artık .Allahım bu bir rüya olmalıydı bu tür bagtıl düşüncelere inanmayan ben bir hocanın yaptıgı çalışmalar sonucunda hayattaki tek arzumu bana kavuşturmuştu Allah sonumuzuda hayır etsin inşallah . Minnettar oldugum Fares hocamı Gururla Tavsiye ediyorum sizlere arkadaşlar ..05551 949 2986

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı