Yıldızname Baktır

Yeni doğmuş bir bebeğin gelecekte nasıl bir insan olacağını veya neler yaşayacağını bilmek kesinlikle mümkün değildir. Ancak bu durum her zaman için insanların öğrenmek istedikleri ve büyük merak duydukları bir konu olmuştur. Tabi ki zaman içinde bu merak sebebi ile birçok farklı işlem bulunmuş ve insanlar gelecekleri hakkında bilgi sahibi olmak için ellerinden geleni yapmışlardır.

Zaman içinde yapılan işlemler insanların her birinin farklı enerjilere sahip olduklarını ve bu enerjilerin dış etkenlerden çok kolay bir şekilde etkilenebildiğini ortaya koymuştur. Özellikle gökyüzü cisimlerinin sahip oldukları çok güçlü enerjiler insanların düşünce veya hareketlerini etkileyebilmekte ve kendilerini belli özelliklere sahip hale getirebilmektedir.

Özellikle yeni doğmuş bir bebeğin hangi gezegenin etkisinde olduğunu belirlemek için astroloji bilimini kullanan bilim adamları yıldızname baktırmak isteyen kişilere bu şekilde yardımcı olmaktadırlar. Etkisi altında oldukları gezegenler sebebi ile kimi zaman sinirlilik kimi zaman ise sakinlik gibi özellikle taşıyan insanlar bu etkileri hayatları boyunca yaşayabilmektedirler.

O kişinin doğduğu anı tam olarak anlamak ve gezegenlerin pozisyonlarını doğru bir şekilde bir çizime aktarmak yıldızname işlemlerinin temelini oluşturmaktadır. Medyumlar bu konuda kendilerine gelen taleplerde özellikle geleceklerini merak eden kişilere doğruya en yakın bilgileri vermek için öncelikle gökyüzü hakkında çok şey bilmelidirler. Daha sonra ise yıldızname baktırmak isteyen kişilerin doğum bilgileri ile kendilerine gerekli bilgileri verebilmektedirler.

Medyum Amir Talip Hoca 

Tıkla Ara  0539 577 4101

Whatsapp  0539 577 4101

Exit mobile version