Yedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri

Yedirilerek yapılan büyü belirtileri için halk arasında en çok örnek verilen bir durum vardır. Misafirlik sonrası bazen kişinin kendini veya midesini kötü hissettiği durumlarla karşılaşılabilmektedir. Bu ve benzeri olaylarda yediği veya içtiği bir şeyde büyü mü vardı sorusu sorulur ve bu olay halk arasında bilinen bir örnektir. Bazı kişiler, bu tarz ve benzeri olayları yaşamışlardır. Gittiğimiz bir evden yediğimiz ve içtiğimiz bir şey sonrasında büyünün bize verildiğini düşünebiliriz.

Yedirilerek yapılan büyülerin çok tehlikeli ve yapımının zor, etkilerinin de kötü, negatif anlamda olduğunu mutlaka belirtmeliyiz. Büyüler, ruh ötesi varlıklar ve farklı boyut âlemleri ile iletişime girilerek, bazı materyallerin desteği ile hazırlanır ve etkili bir hale getirilirler. Büyü çeşitleri içerisindeki kötü büyü seçeneklerinden birisi de yedirilerek yapılan büyülerdir ve bu büyüler etkilerini kişi üzerinde rahatsızlıkların, baş ağrılarının ortaya çıkması ile kendini gösterirler. Uzman medyumdan danışmanlık alarak da üzerinizde büyü varsa öğrenebilirsiniz.

Yedirilerek Yapılan Büyüler

Yedirilerek yapılan büyülerin adından da anlaşıldığı üzere hangi türde büyü çeşitlerinden olduğunu anlayabiliriz. Yiyecek ve içeceklere konulan ve bu şekilde etkisini göstermeye başlayan yedirilerek yapılan büyülerin, uzman elinde sadece etkili bir şekilde yaptırılabilmesi söz konusudur. Büyü çeşitlerinden en kötülerinden biri, en korkunç denilebilecek büyü çeşidi yedirilerek yapılan büyülerdir. Bu büyüyü yaptırmaya tam, net bir biçimde karar vermeli, ardından medyumunuzla görüşmelisiniz.

Yedirilerek yapılan büyüler, bir yenilecek ve içilecek malzemeyle hazırlanmaktadır. Bazı durumlarda medyum veya uzman hoca büyüyü hazırlar ve kişiye bu büyüyü bir yiyeceğe veya içeceğe eklemesini söyler. Büyüyü hazırlayan yetkin kişi, büyünün nasıl etkisini göstereceğini size belirtecek, konu hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Uzman medyum büyünün nasıl kişiye yedirilmesi, içirilmesi gerektiğini söyleyecektir. Söylenildiği şekilde büyü yedirilmelidir ancak bu şekilde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Yedirilerek Yapılan Büyü Nedir?

Yedirilerek yapılan büyüler, hazırlanmış olan bir sihrin, büyünün kişiye yedirilmesi ve etkisini bu şekilde göstermeye başlaması üzerine yapılan uygulamalardır. Kara büyü kategorisinde değerlendirilen yedirilerek yapılan büyülerin, çok tehlikeli olduklarını ve yapımlarının da zor olduğunu belirtmeliyiz. Yedirilerek yapılan büyülerin daha çok iki nedenle tercih edildiğini görmekteyiz. Birini sevmediğiniz için, karşı taraf sizden uzaklaşsın diye veya kişinin bize bağlanmasını sağlama amaçlarıyla yaptırabiliriz.

Yedirilerek yapılan büyüler, bahsedilen iki sebep dışında farklı konular ve amaçlar için de yaptırılabilmektedir. Halk arasında da en çok bilinen büyü malzemeleri bulgur ve çaydır. Çay ve bulgurun içine yedirilerek yapılan büyülerin daha çok konulabildiğini görmekteyiz. Başka yiyeceklere ve içeceklere de büyüler konulabilmektedir. Uzman medyum size hangi yemeğin içine büyüyü koyacağınızı, büyüyü nasıl yedirmeniz, içirmeniz gerektiğini belirtecektir. Profesyonel yedirilerek yapılan büyüleri hazırlayan kişilerden destek alabilir, bilgi edinebilirsiniz.

Medyum Amir Talip Hoca 

Tıkla Ara  0539 577 4101

Whatsapp  0539 577 4101

Exit mobile version