Dualar

Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Terk eden sevgiliyi geri döndürme duası ve yöntemleri hakkında bilgiler

Sevgiliyi geri döndürme duası, genellikle ayrı olan eşlerin yada sevgililerin başvurduğu bir yöntemdir. Bu yöntem ile birçok insan ayrı olduğu sevgiliyi kısa sürede geri döndürmeyi başarmıştır. Sevgiliyi geri döndürme duası ile birlikte yapılması gereken çok önemli ve dikkat edilmesi gerekenler vardır.

Sevgiliyi geri döndürme duası ortalama 7 ile 21 gün boyunca okumalar ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra hocalar bu okumaları yaparken kendi ilimlerine göre de uygulamalar veya çalışmalar da yapmaktadır. Bunun sebebi ise okumaları güçlendirmek ve bir an önce giden kişiyi geri döndürmektir.

Geri döndürme duası için başvurulan hocalar çok önemlidir. Çok hassas bir çalışma olduğunu için işlemi yaptıracağınız hocaların yoğunluğu bu iş üzerine toplaması gerekir. Aksi takdir yarım kalan okumalar veya eksik okumalar sonuç vermeyecektir.

Sevgiliyi Geri Döndürme Duası Kaç Günde Etki Eder?

Sevgiliyi geri döndürme duası ortalama 21 gün içinde etki eder. Tabi bu bazı hocalar tarafından değişebilir. Örneğin bir hoca isterse bu süreyi daha da kısa bir süreye düşürebilir.

İnsanların ise en çok merak ettiği de etki süresi ne kadar sürüyor konusudur. Bu çalışma yapıldığında sevgilim geri döndüğün de çalışma kalıcı mıdır diye de sorular sorulmaktadır.

En iyi hocalar yaptıkları geri döndürme duaları gibi işlemleri her zaman için kalıcı yapmaktadırlar. Bunun birçok sebebi vardır. En önemli sebep ise insanlara verdikleri kalıcı etkiler sözüdür.

https://gidenigerigetirmebuyusu.com/ Linke tıklayarak tüm yorumlara göz atabilirsiniz. Güvenilir en iyi hocaların yorumlarına ulaşabilirsiniz.

sevgiliyi geri döndürme duası

Geri Döndürme Duası ve Dilek Duası

‘Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullahel’azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh.’ 

Okunacak dualar arasında yer alan geri döndürme duası ve bir farklı anlam ile dilek duası bu şekilde okunmalıdır. Tabi bu dua kişinin geri dönmesi için yetersiz kalır. Bunun gibi farklı farklı dualar okunmalı ve tüm niyetler yerine getirilmelidir.

Hocalar bu işi yaparken çok titiz ve özenli olmak zorundalar. Aksi takdir giden kişinin dönmesi zorlaşır. Bu yüzden karar vereceğiniz hoca çok önemlidir. Yukarıda bulunan linkte hocalar hakkında yapılan tavsiye yorumları bulunmaktadır. Göz atabilirsiniz.

İbrani Medyum Hoca

Tıkla Ara  0534 386 0106

Whatsapp  0534 386 0106

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu