Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana sayfa / medyumlar hakkında / Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar Hakkında Bilgi Edinin

İnsanların sahte medyumlar tarafından nasıl mağdur edildiklerini bilmeyen yoktur. Özellikle yaptıkları uygulamaların tamamı sahte olmasına rağmen kendilerine güvenen insanların kolay bir şekilde kandırabilen bu insanlar, kimi zaman manevi kimi zaman ise maddi anlamda çıkar sağlamaktadırlar.

Günümüzde bu alanda en kötü şöhrete sahip oldukları düşünülen ama aslında sahte medyumlar oldukları , birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratmış ve hayallerini yıkan sahte medyumlar hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

Yapmacık hareketleri, sahte uygulamaları ve insanlara verdikleri vaatler yalan bilgiler ile çok kolay bir kanmalarını sağlayan, aynı zamanda kendilerine olan güveni bu sayede sürekli olarak yükselten sahtekar medyumlar, insanların medyumluk mesleğine karşı olan güven duygularını kaybetmelerine neden olmuştur.

Hakkında bilgi sahibi olduğunuz sahtekar medyumları sitemizde yorum yapabilirsiniz. Sitemizde medyumlar hakkında yorumlarınızı çekinmeden yorum yapabilirsiniz. Yapacağınız iyi yahut kötü yorumlar kısa sürede sitemizde yayınlanacaktır.

5 Yorum

 1. Eda

  Medyum İslam bey ile çalışan var mı veya hakkında bilgi sahibi olan var mı bir çok medyum tarafından dolandırıldım artık inanmak ve gerçekten sonuç almak istiyorum biliyorum eminim ki gerçek medyum vardır ama o medyumu bulmak bizim için gerçekten çok ama çok zor lütfen yardımcı olun bana bir aydır Medyum İslam hocanın ismini çok duyuyorum ama korktuğum için bir şey yapamıyorum konuşma fırsatım da olmadı bu yüzden sizden yardım istiyorum arkadaşlar

  • Meliha

   Ben bir yıl önce eşimle tartışmıştım o zaman medyum arıyordum ve medyum İslam beyi görmüştüm konuşmuştum çok güven vermişti bana hatta ama eşimle ilgili farklı sorunlar olunca çalışma yaptırmadım çünkü eşim geri gelmişti eve bir yıl boyunca böyle sanki kedi köpek gibiydik sonradan aklıma İslam hocam geldi ve aradım hani ya bizi tam anlamıyla ayırın yada bağlayın dedim İslam hocam bağlama büyüsü yaptı eşimin bana sevgisinin olduğunu söyledi ayrılmayın dedi ve bağlama büyüsünü öyle bir yaptı ki çok çok kısa sürede eşim bambaşka bir insan oldu bana karşı aileme karşı çocuklarıma karşı aşırı iyi olmaya başladı. Beni o kötü durumdan kurtaran bana sahip çıkan medyum İslam bey oldu sana da kesinlikle tavsiye ederim İslam hocam güvenilirdir ödemeyi zaten kendi hesabına yatırıyorsunuz öyle yüksek fiyatlar söylemiyor ki zaten ödemede herk konuda yardımcı oluyor Allah binlerce kez razı olsun İslam hocadan.

   Sana tavsiyem ara görüş en azından aklında soru işareti kalmasın 0538 582 7943

 2. yesim

  merhaba bana da tavsiye veriri misniz ?
  Güveneceğimiz kimse kalmadı. Güvenilir işinin ehli birini arıyorum

  • meral

   İslam hocayı tavsiye ederim sana işini ehli gerçek bir medyum ben iki kere çalıştım İslam hocamla iki çalışmada da güzel şeyler gördüm her kese tavsiye ettim sana da tavsiye ederim garanti sonuç veriyor

 3. sahtekar medyum

  medyum fidan beni dolandırdı arkadaşlar bu kadına dikkat edin yaparım ederim diyor en başında ama hiç bir şey yapmıyor verdiğim para boşa gitti zaman kaybı sadece uzak durun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir