Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar Hakkında Bilgi Edinin

sahtekar medyumlar
sahtekar medyumlar

İnsanların sahte medyumlar tarafından nasıl mağdur edildiklerini bilmeyen yoktur. Özellikle yaptıkları uygulamaların tamamı sahte olmasına rağmen kendilerine güvenen insanların kolay bir şekilde kandırabilen bu insanlar, kimi zaman manevi kimi zaman ise maddi anlamda çıkar sağlamaktadırlar.

Günümüzde bu alanda en kötü şöhrete sahip oldukları düşünülen ama aslında sahte medyumlar oldukları , birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratmış ve hayallerini yıkan sahte medyumlar hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

Yapmacık hareketleri, sahte uygulamaları ve insanlara verdikleri vaatler yalan bilgiler ile çok kolay bir kanmalarını sağlayan, aynı zamanda kendilerine olan güveni bu sayede sürekli olarak yükselten sahtekar medyumlar, insanların medyumluk mesleğine karşı olan güven duygularını kaybetmelerine neden olmuştur.

Hakkında bilgi sahibi olduğunuz sahtekar medyumları sitemizde yorum yapabilirsiniz. Sitemizde medyumlar hakkında yorumlarınızı çekinmeden yorum yapabilirsiniz. Yapacağınız iyi yahut kötü yorumlar kısa sürede sitemizde yayınlanacaktır.

 

 

2 Yorumlar

  1. Sahtekar Medyum Tolgahan

    Arkadaşlar bende Tolgahan hocaya güvenerek 1.500 tl para gönderdim ve 7 günde kesin sonuç dedi. Parayı gönderdikten sonra hiç bir şekilde telefonlarıma bakmamaya başladı en son başka bir numaradan aradığımda ise ağza alınmayacak hakaretler ederek telefonu suratıma kapattı. BÖYLE İNSANLIK OLMAZ. BÖYLE MEDYUMLUK OLMAZ. Kesinlikle uzak durmanız gereken bir hoca benden söylemesi ben yandım siz yanmayın dolandırıcı bu adam…

  2. Dolandırıcı medyum gazel

    Medyum Gazel denilen şerefsiz beni de dolandırdı resmen umutlarımla oynadı sevdiğim adamı 12 günde getiririm dedi Allahın izniyle dedi ama bir bok yapmadı aradığımda ise Allah izin vermiyor diyerek dalga geçti benimle böyle bir hocalık böyle bir şerefsizlik olamaz kesinlikle hiç tavsiye etmem umut taciri bu şerefsiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir