medyumlar hakkında

Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar Hakkında Bilgi Edinin

İnsanların sahte medyumlar tarafından nasıl mağdur edildiklerini bilmeyen yoktur. Özellikle yaptıkları uygulamaların tamamı sahte olmasına rağmen kendilerine güvenen insanların kolay bir şekilde kandırabilen bu insanlar, kimi zaman manevi kimi zaman ise maddi anlamda çıkar sağlamaktadırlar.

Günümüzde bu alanda en kötü şöhrete sahip oldukları düşünülen ama aslında sahte medyumlar oldukları , birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratmış ve hayallerini yıkan sahte medyumlar hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

Yapmacık hareketleri, sahte uygulamaları ve insanlara verdikleri vaatler yalan bilgiler ile çok kolay bir kanmalarını sağlayan, aynı zamanda kendilerine olan güveni bu sayede sürekli olarak yükselten sahtekar medyumlar, insanların medyumluk mesleğine karşı olan güven duygularını kaybetmelerine neden olmuştur.

Hakkında bilgi sahibi olduğunuz sahtekar medyumları sitemizde yorum yapabilirsiniz. Sitemizde medyumlar hakkında yorumlarınızı çekinmeden yorum yapabilirsiniz. Yapacağınız iyi yahut kötü yorumlar kısa sürede sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler

Benzer yazılar

4 YORUM

 1. sahtekar medyum samuel / sahtekar medyum marsel dedi ki:

  Arkadaşlar bu sahtekar medyumlardan uzak durmanızı rica ediyorum.
  Eşimle ilgili sorunlarımdan dolayı sahtekar medyum marsel hocayı aradım bana eşimle aramızda ki sorunları çözeceğini söyledi ve benden 2.000 TL aldı. Ben ödemi yaptıktan sonra 21 gün süre verdi ve bu süre zarfında bana değişik bir çok sorunlar yaşattı sürekli bende para istedi ve sürekli bahaneler uydurmaya başladı bende eşim için devam etmek zorunda kalarak tekrar dan ödeme yaptım sonrasında işlem sonuç vermeye yakın dolandırıcı medyum marsel beni arayarak işlemde sorun var benimle birlikte olman gerekiyor diyerek bana böylesine çirkin bir teklif de bulunmuştur. Ben tabi kabul etmediğim için küfürler hakaretler ederek beni engellemiştir.
  Başka bir çare olarak sahtekar medyum samuel hocayı aradım bu sefer para yollamadım çok şükür çünkü sahtekar medyum samueli aradığımda telefonu açan kişi sahtekar medyum marsel oldu.
  Bu iki isim aynı kişiye aittir. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum verdiğim paralı ise haram zehir zıkkım ediyorum. Savcılığa verdim gereken mutlaka yapılacak sizlerde bu iki şerefsiz insana sakın ama sakın inanmayın.

  sahtekar medyum marsel, sahtekar medyum samuel, dolandırıcı medyum samuel, dolandırıcı medyum marsel

  1. dolandırıcı medyum marsel dedi ki:

   Bende medyum marsel tarafından dolandırıldım. Bana da nişanlımla bozuk olan aramızı düzelteceğini hatta kul köle bağlayacağını söyleyerek bin liramı aldı ama parayı ödedikten sonra telefonlarıma bakmadı bende medyum marseli hiç kimseye tavsiye etmiyorum sakın bu sahtekara inanmayın

 2. medyum zalal sahtekardır dedi ki:

  Erkek arkadaşımın bana geri dönmesi için medyum zalal hocaya işlem yaptırdım bu işlemin 15 gün süreceğini söyledi fakat 1 ay oldu neredeyse artık ulaşamıyorum medyum zalal hocaya. Beni kandırdı kesinlikle tavsiye etmiyorum sahtekar medyum zalal hocayı.

 3. medyum tuna hocaya güvenmeyin dedi ki:

  Medyum tuna hocayı şans eseri buldum sevgilimden ayrılmıştım geri dönmesi için medyum ararken medyum tuna hocanın reklamını buldum ve aradım bana sevgilimin 2 haftada döneceğini söyledi benden para aldı ama hiç bir şey olmadı. Neden bir şey olmadığını öğrenebilmek için her aradığımda bana küfür ederek telefonu suratıma kapatıyordu. Bende medyum tuna hocayı tavsiye etmiyorum sahtekar ve dolandırıcının tekidir medyum tuna……

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir