papaz büyüleri

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

papaz büyüsü nasıl bozulur
papaz büyüsü nasıl bozulur

Büyü bozma işlemleri her zaman büyük bir deneyim ve tecrübe gerektiren çok zor işlemlerdir. Hatta birçok medyum büyü bozmanın büyüyü yapmaktan çok daha zor olduğu konusunda fikir birliğine vardıkları bilinmektedir. Özellikle günümüzde bu konuda yapılan çalışmaların büyük bir kısmının başarısızlıkla sonuçlanması insanların her zaman doğru medyumlarla çalışmalarının gerektiğini bir kez daha kanıtlamaktadır. Peki papaz büyüsü nasıl bozulur? Kara büyü sınıfının en tehlikeli büyüsü olarak bilinen bu büyüden kurtulmak için yapılması gereken çok fazla bir şey yoktur.

Çünkü hemen hemen her büyüde büyü bozma yöntemleri benzerlik gösterir. Hangi büyü olursa olsun insanlar, üzerilerindeki büyünün etkilerinden kurtulmak için her zaman ayetler, dualar veya Esma-ül Hüsnalardan yardım alırlar. Görülüyor ki bu konuda kaynak her zaman Kuran-ı Kerim’dir. Ancak burada asıl iş medyumlara düşmektedir. Çünkü ilgili büyüyü bozmak için hangi duanın veya esmanın ne şekilde okunacağını ancak büyüyü bozacak olan medyum bilir. Bu nedenle gelişigüzel yapılan işlemler büyük ihtimalle sonuç vermeyecektir.

Maalesef yapılan tüm uyarılara rağmen hala papaz büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını araştırmak yerine kafalarına göre hareket etmeyi tercih eden birçok kişi soluğu papazların yanında alıp kendilerinden bu talepte bulunurlar. Bu çok ama çok yanlış bir inanıştır çünkü Hristiyan din adamları olan papazların bu büyü ile hiçbir şekilde alakaları yoktur. Bu gibi durumlarda kullanılan özel duaların da belli bir okuma şekli vardır. Yani büyü bozma işlemi için yardım alınmak istenen medyum, kişilere duaları verdikten sonra ne şekilde okumaları gerektiğini de mutlaka anlatacaktır. Yani ilgili duaların kaç gün okunacağı, günün hangi vaktinde okunacağı ve ne kadar süre içinde sonuç alınacağı gibi bilgiler medyumlar tarından kendilerinden yardım talep den kişilere verilir.

Papaz büyüsü nasıl bozulur sorusunun tam olarak net bir cevabı olmamakla birlikte geçmişte yapılan birçok uygulamada alınan sonuçlardan yola çıkılarak bazı etkili yöntemler olduğu belirtilmiştir. Fakat yine de en çok sonuç alınan yöntemin bile bir garantisi yoktur. Bu nedenle özellikle büyü bozma gibi en deneyimli kişilerin bile yüzde yüz başarı ortalaması ile yapamadıkları bir işlemi asla gelişi güzel yapmamak ve riske girmemek gerekir. Çünkü bu büyülerin yapımında yardım alınan görünmeyen varlıklar, büyü bozma işleminde yapılacak hatalı bir uygulamadan rahatsız olup son derece agresifleşebilirler. İnsanlardan kat ve kat daha üstün olan bu manevi varlıkların şerri, her insanın hayatını allak bullak edecek şekilde olacaktır.

Bu nedenle asla papaz büyüsü nasıl bozulur diye bir araştırma yapmadan hareket etmemek en doğrusu olacaktır. Halk arasındaki yanlış olan bir diğer inanışta, bozulmak istenen büyüleri sadece yapan kişilerin bozabileceğidir. Bu kısmen doğru olsa da yapılan büyüleri her medyum bozabilir. Yani mutlaka büyüyü yapan medyuma gitmek gibi bir zorunluluk yoktur ancak büyünün yapım aşamasında ve daha sonraki dönemde büyü ile ilgili her aşamayı çok iyi bildikleri için özellikle büyüyü yapan kişileri tercih etmek mantıklı bir hareket olacaktır. Hatta papaz büyüsü nasıl bozulur diye araştırma yapan kişilerin karısına çıkan iğrenç bir yöntem daha vardır ki o da büyünün sadece medyumlarla cinsel ilişkiye girilerek bozulabileceğidir. Bu inanılmaz derece de mide bulandırıcı ve yalan bir bilgidir. Bu nedenle büyü bozma işlemleri için medyumlarla iletişime geçen kişilerin çok dikkatli olmaları ve kendilerine güven vermeyen kişilerden uzak durmaları her zaman tavsiye edilen altın değerindeki bir öğüt ve uyarıdır.

Papaz büyüsü nasıl bozulur, papaz büyüsü bozma.

Papaz büyüsü nedir nasıl bozulur, papaz büyüsü bozma hakkında bilgi için iletişime geçebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

 

6 Yorum

 1. şeyda dedi ki:

  merhaba canlarım eşime papaz büyüsü yapıldı bunun olduğuna çok eminim hayatındaki kadını çocuklarımla tanıştırdı biz boşanma aşamasına geldik evde kıyametler koptu çok kötü zamanlardı bir kadının büyü ile kocamı benden almasına razı olamadım.ben kaybetmek istemedim Medyum Yasir hoca ile tanıştım ve kendisinden yardım istedim baktı ve bana bu işi ancak 20 ile 22 günde yaparım dedi kadın çok yakın zamanlarda büyü üstüne büyü yapmış iyice kör düğüm olmuş dedi bende üzüldüm tabi ne kadar satanist bir kadın bu diye Allah büyüktür dedim para gönderdim Yasir hocaya inanın kocamın bana yaklaşması ve yönünü bana geri çevirmesi 1 ay sürdü işim olmayacak diye çok korktum meğer kadın sürekli hocaya gidiyormuş.eşimin maddi durumu da çok iyi zaten o kadın para için geldi çünkü eşimden 19 yaş küçük bir kadındı neyse ki bitti kabuslarım. Medyum Yasir hocama çok teşekkür ederim.sabırla bekleyin dilerim sizde kazanırsınız hocamın numarası 0536 407 1472

 2. medyum Atahan papaz büyüsü bozma dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar daha önce bir kaç medyum ile görüştüm sevdiğim adamın üzerinde papaz büyüsünün var olduğunu söylediler ama hiç biri bu büyüyü bozamadı bende papaz büyüsü nasıl bozulur araştırması yaparken bu işte uzman olduğunu duyduğum medyum Atahan hocama ulaştım oda aynı şekilde papaz büyüsünün var olduğunu ve benim için basit hemen kaldırırız dedi ödememi yaptım 7 günde papaz büyüsünü bozdu şuan her şey eskisi gibi mutluyuz sorunumuz yok Allah’a şükür medyum Atahan hocama yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum

  1. Eren dedi ki:

   Size ulaşabilir miyim? Ben de şu an aynı konu için Atahan hocayla çalışıyorum. Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

 3. sedat _ papaz büyüsü bozma Medyum Atahan hoca dedi ki:

  papaz büyüsü bir çeşit değildir bir çok kişi bir çeşit olarak biliyor ama öyle değil o yüzden iyice araştırmadan ve gerçekten bu işte iyi olan birini bulmalısınız benim de başıma geldiği için biliyorum bir çok hoca tarafından dolandırdım ama en son iyi bir hocaya denk geldim bu durum da Medyum Atahan hoca bana çok yardımcı oldu Allah razı olsun hocamdan.
  0539 556 7501

 4. Fatma - Papaz Büyüsünü Bozma - Medyum Atahan Hoca dedi ki:

  evli 3 çoçuklu mutlu bir yaşam sürerken mahallemize taşınan bir kadedının eşimin kafasına takmasıyla tüm aile hayatımız düzenimiz bozuldu kadın bizden çıkmaz oldu bana çok iyi arkadas gibi görüyordu dünya ahiret bacımsın diyordu niyeti kocamı elde etmekmiş bir süre sonra eşim evle benle çoçukla ilgilenmez oldu bu arada komşumuz taşındı yeni bir ev tutmuştu ve eşim devamlı oraya gidiyordu kadının eşime papaz büyüsü yaptırdığını öğrendim Medyum Atahan Hocayla görüştüm bu büynün bozulması zor oldğunu ama bozabileceğini söyledi ben bozmasını istedim şuan kocam bizimle kabusdan uyandık Medyum Atahan Hoca sayesinde eski düzenime geri döndük Allah razı olsun Medyum Atahan Hocadan her keze tavsiye ederim

 5. Atahan hoca yuvami kurtardı dedi ki:

  Esimle 2 aydir ayrıyız bu yüzden bende eşyalarımı toplayıp annemlere gidecektim eşyaları toplarken yatak odamda muskalar buldum bir arkadaşımı aradim bana bir hoca bulmasını söyledim bana Atahan hocanın numarasini verdi aradim durumu anlattım bilgilerimi verdim bulduğum muskanin fotoğrafını çektim yolladım Atahan hoca bakıma girdi yarım saat sonra aradim eşimin annesi tarafından papaz buyusu yapıldığını söyledi şok oldum yuvami yıkmak için yapmışlar Atahan hocaya sordum bozulma bilir mi diye 11 günümü alır dedi bende beklerim deyip çalışmalara başladı büyüyü bozdu esimi banageri getirip bağladı korumalar attı bize tekrardan büyü yapılmasın diye Esimin annesini artık evime koymuyorum Atahan hoca sayesinde yuvam kurtuldu Allah razı olsun herkese tavsiye ederim 0539 556 7501

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu