Etkili Büyüler

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır, evde büyü olduğunun anlaşılması dikkat ile ve bazı belirtileri iyi görmekle olur. Öncelikle evinizdeki her şeyi, nesneyi dikkatle gözlemlemelisiniz. Evinizdeki nesnelerde ve eşyalarda garip olaylar yani yerinin değiştirilmesi, kırılmalar gözlemliyorsanız büyü işleminin evinize yerleştirilmiş olabileceğinden şüphelenebilirsiniz. Evde bazı huzursuzluklar, durduk yere tartışmalar varsa da sihir olabilir. Evdeki büyü, sihir işlemi enerjisel olarak ve yaptırılma amacına göre farklı özellikler taşıyabilir. Ancak sonuç olarak eve konulan büyüler kötü niyetlidir.

Evdeki büyü, ev içerisinde ve ev içinde yaşayan bireyler arasında bir huzursuzluğa, durduk yere çıkan tartışmalara sebebiyet verecektir. Olumsuz enerji yayan büyüler, yapılma niyetlerine göre de farklı belirtiler taşırlar. Evdeki kişinin olumsuzluk yaşaması için yapılan bir büyü, kişide sürekli baş ağrısına sebebiyet verebilir. Sizler de evdeki nesnelerde kırılmalar, garip olaylar, tartışmaların aniden çıkması, durduk yere kavga çıkması, negatif enerji, baş ağrısı gibi olaylarla karşılaşıyorsanız evinizde büyü olabilir.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? Sihir, Büyü Belirtileri

Evde yani eve konulma sebebiyle büyü uygulaması yapıldığında genelde kötü niyetle, intikam nedenleriyle eve yerleştirilirler. İyi nedenle yapılan ve ev sahibinin evine koyduğu büyüler de olabilir. Ancak burada iyi amaçla yapılan ve eve konulan büyülerden bahsetmiyoruz. Kötü niyetle bir büyü yapılır ve eve gizlice yerleştirilir, bahsettiğimiz büyüler bunlardır. Evinizde iyi gözlem yapmalısınız. Bir eşyanın yeri değişmişse, misafir olarak gelen kişi içine büyü koyarak yerini değiştirmiş olabilir.

Bu ve benzeri garip olaylarda dikkatli bakarak evinize konulmuş olan büyüleri, sihirleri görebilirsiniz. Yatak odası özeldir ve sakın misafirlerinizi yatak odanıza sokmayınız. Saksılarda, evinizdeki dolaplarda, çekmecelerde de bazen büyü saklanabilmektedir. Ev bahçesine de evin içine de yapılarak konulan büyüler, evdeki kişiler için yaptırılmışlardır. Eve konulan bir büyünün amacı değişse de birçok farklı sebep olsa da sonuç olarak evde yaşayan kişilere büyüler yapılmakta, bu amaçla evlere büyüler konulmaktadır.büyü

Evin İçine Konulan, Gizlice Eve Yerleştirilen Büyüler

Evin içine konulan, gizlice eve yerleştirilen büyüler nasıl anlaşılır? Bu sorunun cevabı çoktur. Birçok maddeyi yukarıda açıkladık. Saydığımız maddeler dışında daha birçok davranışla evde büyü olduğu anlaşıır. Evde zaman geçirdikçe her zaman negatiflik ve olumsuz düşünceler sizinleyse ve bu durum uzun bir zamandır varsa evinizde büyü olabilir. Evinizin bir yerinde zift veya domuz yağı ile karşılaştıysanız mutlaka uzman bir medyumdan destek almalısınız.

Evdeki dolaplarda da çekmecelerde de büyüler konulabilir. Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır bu kısımlara bakılarak da anlaşılabilir. Evde yaşayan kişilerin başına her zaman olumsuz olayların gelmesi, evdeki kişilerin rahat uyuyamaması durumu, evdeki kişilerin yatıp uyandığında her zaman çok yorgun uyanması ve yorgunluk halinin hep sürmesi gibi durumlar da evde büyü olduğunun belirtileridir. Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır  bu maddelerle anlaşılabilir. Evinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız uzman bir medyumdan danışmanlık alabilirsiniz.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu