Merak Edilenler

Büyü Belirtileri

Büyü belirtileri, kişi üzerinde etkilerini gösterir. Bazı durumlarda kişiye yapılan büyüler evin, yaşanılan mekânın içerisine konulur. Büyü ve sihirlerin toplumumuzda büyük bir yeri vardır. Dizi, film ve belgesellerde bile büyüler ve sihirlerden bahsedilmektedir. Toplumda büyüye inanılmakta ve büyü, sihir işlemleri birçok kişi tarafından yaptırılmaktadır. Büyü, sihir uygulamaları için bazen yaşadığımız yerdeki medyumlardan bazı durumlarda da farklı ülkelerde yaşayan medyumlardan danışmanlık alabiliriz.

Büyü ve sihrin belirtilerini iki gruba ayıralım. Büyü kişiye yapıldıysa etkileri o kişi üzerinde kendini göstermektedir. Büyü evdeyse belirtileri evde kendini gösterir, evin içinde bazı durumlar olur. Evde konulan büyüler de evde yaşayan kişi veya kişiler için yaptırılmıştır. Kötü niyetle ve intikam amaçlarıyla genel olarak büyü, sihir işlemlerinin yaptırıldığını söylemek mümkündür. Büyülerin yaptırılma amaçları farklı birçok nedene dayanabilir. Yaptırılan büyüler çeşitlerine göre 7, 14, 21, 40 günde veya 2, 3, 5 ayda da etkilerini gösterebilirler.

Büyü Evdeyse Belirtileri Nasıldır?

Büyü evdeyse belirtilerini ev içerisinden anlamak mümkün olabilir. Dikkatli bir şekilde ev eşyalarınızı gözlemleyin. Misafirlerinizi evinizde, yatak odanızda veya başka bir odada yalnız görürseniz, bazı eşyaların da yerlerinin değiştirildiğine şüphe ederseniz burada bir büyünün varlığından söz edebiliriz. Evde yaşayan kişilerin sürekli tartışması, bağırması ve kavga etmesi özellikle de ortada hiçbir sebep yoksa büyü, sihir kaynaklı olabilmektedir. Negatif enerjinin olduğu bir evde büyü olabilmektedir.

Büyü evde ise bu durum bazı şekillerde anlaşılabilir. Evdeki bireylerin sürekli baş ağrısı çekmesi, evde zift veya domuz yağının bulunması büyüye işaret; ev eşyalarının yerinin değiştirilmesi içlerinde büyü saklanılmış olabileceğinin belirtisi olabilir. Evde yattığınızda ve uyandığınızda sürekli bir yorgunluk hissediyorsanız ve yorgunluğunuzu üzerinizden hiç atamıyorsanız evde bir büyünün olabileceğinden şüphelenebilirsiniz. Olumsuzluğun sürekli yaşanması da evde büyü olabileceğinin belirtilerindendir. Bahçeli bir eviniz varsa büyü evin bahçesine, saksılara da yerleştirilebilir.

Büyü Kişiye Yapıldıysa Etkileri Nasıldır?

Büyü bir insana yapıldığında o kişide bazı etkiler, durumlar oluşur. Olumsuz olayları, negatif durumları bir kişi sürekli yaşamaktaysa üzerinde büyü olabilir. Kalp, boyun, karın, mide veya baş gibi bazı organlarla ilgili sürekli ağrı, şikâyet yaşayan ama doktora gittiğinde hiçbir sorunu olmadığını öğrenen bazı insanlar vardır. Burada çoğunlukla durum büyüden kaynaklıdır. Her bu sorunları yaşayanlar, büyüden dolayı bu etkilerle karşılaşıyor diyemeyiz, bu yanlış olur. Ancak, çoğunlukla büyü nedenli olmaktadır.

Büyü üzerinizde varsa kısmetsizlik yaşayabilir ve bu kısmetsiz olma durumundan kurtulamayabilirsiniz. Olumsuz, negatif ve kısmetsiz durumları sürekli yaşayanlar üzerlerinde bir büyü olabilir düşüncesi ile uzman bir medyuma giderek danışabilirler. Bu durumda medyuma giderek bir şey kaybetmezsiniz, önlem almış ve büyü var mı diye de öğrenmiş olursunuz. Mekân değişikliği yapınca bazı kişilerde farklı etki ve durumlar belirir. Bu durumda da kişinin üzerinde bir büyünün olabileceğinden şüphelenilebilir. Uzman bir medyuma danışabilirsiniz.

İbrani Medyum Hoca

Tıkla Ara  0534 386 0106

Whatsapp  0534 386 0106

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benimde evliliğimde son zamanlar sürekli problemler olmaya başlamıştı. Eşimde hep kavga gürültü hiç bir şekilde huzurumuz kalmamıştı nedenini araştırınca herkesin önerdiği tavsiye ettiği İbrani Medyum Hocaya ulaştım. İbrani hoca detaylı bakımlar yaparak bu sıkıntılara sebep olanın üzerimizde büyü olmasıymış. Yapılan büyü eşimle aramızı bozmak, evde huzur bırakmamak için yapılmıştı. Neyse ki İbrani Medyum Hocam sğ olsun 8 günde üzerimizde ki büyüyü bozdu ve bir daha yapılmasın diye korumalar attı. İbrani Medyum Hocama nasıl teşekkür ederm bilmiyorum bende herkese tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu