Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ana sayfa / etkili büyüler / Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Büyü dünyasında bazı uygulamalar vardır ki adeta duyan kişileri hayretler içinde bırakır ve insanlar kulaklarına inanamazlar. Kimileri isimleri ile kimileri ise yapılış şekilleri ile duyanları hayretler içinde bırakan bu uygulamalardan biri de adet kanı büyüsüdür. Adından da belli olduğu gibi bu uygulamayı sadece bayanlar yapabilir ve amaç sevilen erkeğin aşık edilmesidir. Bağlama büyülerinin en güçlülerinden biri olan ve bayanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etme konusunda en etkili uygulamalardan biri olarak kabul edilen adet kanı büyüsünde özellikle birçok kişi hijyen bakımından sorun olacağını düşünüp bu uygulamayı yapmaktan vazgeçmektedirler.

Adet kanı büyüsünde amaç bayanların erkekleri kendilerine aşık etmelerini sağlamak olduğu için yapılması gereken ilk şey erkeklerin yiyeceği herhangi bir yemeğe adet kanlarında birkaç damlayı damlatmalarıdır. Görüldüğü gibi ilk duyulduğunda son derece itici ve iğrenç görünen bu uygulama ne gariptir ki en etkili bağlama büyüsüdür ve bu güne kadar birçok kişinin sevdikleri erkekleri kendilerine aşık etmelerini sağlamıştır. Bunun yanı sıra adet kanı büyüsünü erkeklerde sevdikleri bayanları kendilerine aşık etmek için kullanabilmektedirler. Bunun için yapmaları gereken kendilerine ait sperm damlalarını sevdikleri bayanların yemeklerine damlatmak ve daha sonra ilgili kişilerin o yemekleri yemelerini sağlamaktır. Özellikle kişisel materyallerin kullanıldığı her büyü uygulamasında oluğu gibi bu büyüde de alınacak sonuç neredeyse kesindir ve birçok örneğinde bu durum kanıtlanmıştır.

Birçok kişinin hijyenik açıdan sakıncalı bulduğu ve denemekten çekindiği bu büyüde özellikle kişilerin fikirlerinin değişmesi oldukça kısa zaman almaktadır. Yapılacak işlemler doğru yapıldığında ve daha sonrasında yeteri kadar sabır edildiğinde olumlu sonuç almak neredeyse kesindir ve bugüne kadar birçok kişi bu büyü sayesinde sevdikleri bay veya bayanları kendilerine kör kütük aşık etmeyi başarmışlardır. Bağlama büyülerinin birçok farklı ismi ve uygulama şekli olmasına karşın hiç biri adet kanı büyüsü kadar etkili değildir ve büyü yapan kişiler kesinlikle büyülerin sonucu hakkında bir garanti veremez. Ancak bu büyüyü yapan her medyum gönül rahatlığı içinde kendilerine büyü talep eden kişilere garanti verebilmekte ve sonucunu kısa zaman içinde alacaklarını belirtmektedirler.

Bu tarz bağlama büyülerde özellikle izlenecek adımlar tam olmalı ve kesinlikle hiçbiri atlanmamalıdır. Çünkü birçok kişinin maalesef yaptıkları hatalardan dolayı istedikleri sonuçları elde edememekte daha sonra da hayal kırıklığına uğramaktadırlar. Hatta birçoğu büyüyü yaptırdıkları medyumlara gidip sitemde bulunmakta ve istedikleri sonuçları alamadıklarını belirtmektedirler. Fakat insanların birçoğu bu tarz büyülerde sonuç alınma aşamasında beklemenin gerektiğini ve adet kanı büyüsü gibi etkili büyülerin etkilerini bazen uzun süre içinde gösterebileceğini bilmemektedirler. Bu nedenle medyumların kendilerinden yardım talep eden kişilere bu konuda bilgiler vermeleri daha sonraki zamanlarda yaşanacak sorunları da önleyecektir.

Adet kanı büyüsünün etkileri altına giren kişiler kısa zaman içinde kendilerine büyü yaptıran kişilere karşı güçlü ve büyük bir bağlılık hissederler. Onlara karşı karşı konulamaz duygular beslemeye başlayan bu insanlar daha sonraki zamanlarda da yaşadıkları bu duygusal anlamdaki değişimlerin bir büyünün etkisi ile olduğunu asla fark edemezler. Bir yemeğe damlatılan birkaç damla kan veya sperm damlasının bu derece etkili bir büyüye neden olması tabi ki beklenemez. Bu tamamen medyumların okudukları dualar, ayetler ve Esma-ül Hüsnalar ile ortaya çıkan manevi enerjinin bir etkisidir. Bu nedenle bu konularda yeteri kadar deneyimi olmayan kişilerin kesinlikle herhangi bir büyü uygulaması yapmaya kalkışmamaları ve hem kendilerini hemde çevrelerindeki diğer kişileri tehlikeye atmamaları tavsiye edilmektedir.

Adet kanı ile büyü nasıl yapılır adet kanı büyüsü nasıl bozulur detaylar için iletişime geçebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

12 Yorum

 1. Adet kanı büyüsü yaptırdım

  Adet kanı büyüsü yaptırmak istiyordum sevdiğim kişinin bana aşık olmasını gözünün benden başkasını görmesini istemiyordum. Bu konuda ilk zamanlar çok medyumla konuştum hepsi abuk şeyler söyledikleri gibi kimisi de bana askıntı oldu. son olarak medyum Atahan hocamla tanıştım ve sorunumu kendisiyle paylaştım yaklaşımı ve konuşması ile ne kadar düzgün biri olduğunu belli ediyordu. Medyum Atahan hocama adet kanı büyüsü yaptırdım ne dediyse yaptım biraz maliyetli olsa dahi kısa sürede etkisini gördüm. Sevdiğim adamın gözü benden başka görmez oldu. Medyum Atahan hocanın kısa sürede yaptıkları insanı adeta hayrete düşürüyor. Adet kanı büyüsü için Medyum Atahan hocayı tercih edebilirsiniz.

 2. Adet Kanı Büyüsü Medyum Atahan

  Adet kanı büyüsü yaptırmak için bir çok medyumla çalışmalar yaptım ama her seferinde dolandırıldım sonuç alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Atahan hocayı aradım 8 günlük bir çalışma yaptı ve büyü çok etkili bir şekilde sonuç verdi Atahan hocaya teşekkür Ederim sizlerde çekinmeden arayın yardımcı oluyor iletişim 0534 077 0982

 3. medyum Atahan adet kanı büyüsü yapan medyum

  adet kanı büyüsü için ben Atahan hocamdan yardım aldım hocam bakım yaptı ve bu çalışmayı uygun gördü toplamda 8 gün de sonucumu aldım size de tavsiye ederim 0534 077 0982

 4. adet kanı büyüsü bozma

  benim nişanlıma adet kanı büyüsü yapıldığını söylediler bende bir kaç medyum ile görüştüm fakat kaldıramadılar sonra medyum Atahan hocama denk geldim sağ olsun hocam kısa bir sürede adet kanı büyüsü bozma yaptı ve bozdu çok şükür sorunum kalmadı artık medyum Atahan hocama çok teşekkür ediyorum herkese tavsiyemdir

  • Şeyma yazanlar

   Çok şükür iylesmissin

  • sema

   fiyati nedir ve ne kadar ucret aliyor acaba bozmak icin

 5. Nursema yeşil

  selam arkadaşlar benimde sizlere adet kanı büyüsü için bir tavsiyem olacak ben adet kanı büyüsünü medyum Atahan hocama yaptırdım gerçekten Atahan hocama çok şey borçluyum yaptığı adet kanı büyüsü etkilerini kısa bir sürede aldım pişman olmayacağınız iyi bir medyum arıyorsanız sizlere medyum Atahan diyorum

 6. Medyum Gülseren adet kanı büyüsü etkili sonuç veriyor

  Medyum Gülseren ablama adet kanı büyüsünü yaptırdım sevdiğim kişinin bana bağlanması gözünün benden başka hiçbir şeyi görmemesini istedim sağ olsun Gülseren hocam adet kanı büyüsü yaptı etkili sonuçlar gördüm artık sevdiğim kişi tam benim istediğim gibi oldu bende Gülseren hocamdan çok memnun kaldım o yüzden size tavsiyemdir

  iletişim adresi : 0535 234 1395

 7. adet kanı büyüsü nasıl yapılır

  merhaba arkadaşlar ben birini kendime bağlama istiyorum araştırdım adet kanı büyüsü etkili bir büyüymüş adet kanı büyüsü nasıl yapılır adet kanı büyüsünü en iyi hangi medyum yapar ?

  • adet kanı büyüsü medyum Atahan

   selam adet kanı büyüsünü bende çok araştırmıştım gerçekten etkili bir büyü ben adet kanı büyüsünü medyum Atahan hocama yaptırdım gerçekten kısa sürede etkilerini gördüm mutlaka tavsiye ederim pişman olmazsınız buyurun numarası 0534 077 0982

 8. medyum fırat adet kanı büyüsü tavsiye etmem

  Arkadaşlar ben de araştırdım İnternet üzerinden medyum fırat hocayı buldum adet kanı büyüsü için bilgi almak istedim ilk başlarda her şey güzel hoş para istedi yatırdım çalışma başlandı aradan 3 gün geçti beni aradı adamın inadı kırılmıyor başka bir işlem yapacam dedi para istedi yolladım engelledi 1 ay oldu daha ulaşamadım en son başka numaradan aradım baktım benim olduğumu anlayınca küfür etti kapattı böyle bir şerefsize sakın paranızı kaptırmayın pişman olursunuz kesinlikle bulaşmayın büyü filan yaptığı yyok 4 bin tl aldı ama hiç bir şey yapmadı üstüne engelleyip küfür etti benim tavsiyem uzak durun bu medyum fırat tan !!

 9. Gözde

  Kendimiz yapamıyor musunuz ? Şuan maddi durumum el vermiyor.. hangi dualar okunur işlemlerni yazabilir misiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir