Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsü
adet kanı büyüsü

Büyü dünyasında bazı uygulamalar vardır ki adeta duyan kişileri hayretler içinde bırakır ve insanlar kulaklarına inanamazlar. Kimileri isimleri ile kimileri ise yapılış şekilleri ile duyanları hayretler içinde bırakan bu uygulamalardan biri de adet kanı büyüsüdür. Adından da belli olduğu gibi bu uygulamayı sadece bayanlar yapabilir ve amaç sevilen erkeğin aşık edilmesidir. Bağlama büyülerinin en güçlülerinden biri olan ve bayanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etme konusunda en etkili uygulamalardan biri olarak kabul edilen adet kanı büyüsünde özellikle birçok kişi hijyen bakımından sorun olacağını düşünüp bu uygulamayı yapmaktan vazgeçmektedirler.

Adet kanı büyüsünde amaç bayanların erkekleri kendilerine aşık etmelerini sağlamak olduğu için yapılması gereken ilk şey erkeklerin yiyeceği herhangi bir yemeğe adet kanlarında birkaç damlayı damlatmalarıdır. Görüldüğü gibi ilk duyulduğunda son derece itici ve iğrenç görünen bu uygulama ne gariptir ki en etkili bağlama büyüsüdür ve bu güne kadar birçok kişinin sevdikleri erkekleri kendilerine aşık etmelerini sağlamıştır. Bunun yanı sıra adet kanı büyüsünü erkeklerde sevdikleri bayanları kendilerine aşık etmek için kullanabilmektedirler. Bunun için yapmaları gereken kendilerine ait sperm damlalarını sevdikleri bayanların yemeklerine damlatmak ve daha sonra ilgili kişilerin o yemekleri yemelerini sağlamaktır. Özellikle kişisel materyallerin kullanıldığı her büyü uygulamasında oluğu gibi bu büyüde de alınacak sonuç neredeyse kesindir ve birçok örneğinde bu durum kanıtlanmıştır.

Birçok kişinin hijyenik açıdan sakıncalı bulduğu ve denemekten çekindiği bu büyüde özellikle kişilerin fikirlerinin değişmesi oldukça kısa zaman almaktadır. Yapılacak işlemler doğru yapıldığında ve daha sonrasında yeteri kadar sabır edildiğinde olumlu sonuç almak neredeyse kesindir ve bugüne kadar birçok kişi bu büyü sayesinde sevdikleri bay veya bayanları kendilerine kör kütük aşık etmeyi başarmışlardır. Bağlama büyülerinin birçok farklı ismi ve uygulama şekli olmasına karşın hiç biri adet kanı büyüsü kadar etkili değildir ve büyü yapan kişiler kesinlikle büyülerin sonucu hakkında bir garanti veremez. Ancak bu büyüyü yapan her medyum gönül rahatlığı içinde kendilerine büyü talep eden kişilere garanti verebilmekte ve sonucunu kısa zaman içinde alacaklarını belirtmektedirler.

Bu tarz bağlama büyülerde özellikle izlenecek adımlar tam olmalı ve kesinlikle hiçbiri atlanmamalıdır. Çünkü birçok kişinin maalesef yaptıkları hatalardan dolayı istedikleri sonuçları elde edememekte daha sonra da hayal kırıklığına uğramaktadırlar. Hatta birçoğu büyüyü yaptırdıkları medyumlara gidip sitemde bulunmakta ve istedikleri sonuçları alamadıklarını belirtmektedirler. Fakat insanların birçoğu bu tarz büyülerde sonuç alınma aşamasında beklemenin gerektiğini ve adet kanı büyüsü gibi etkili büyülerin etkilerini bazen uzun süre içinde gösterebileceğini bilmemektedirler. Bu nedenle medyumların kendilerinden yardım talep eden kişilere bu konuda bilgiler vermeleri daha sonraki zamanlarda yaşanacak sorunları da önleyecektir.

Adet kanı büyüsünün etkileri altına giren kişiler kısa zaman içinde kendilerine büyü yaptıran kişilere karşı güçlü ve büyük bir bağlılık hissederler. Onlara karşı karşı konulamaz duygular beslemeye başlayan bu insanlar daha sonraki zamanlarda da yaşadıkları bu duygusal anlamdaki değişimlerin bir büyünün etkisi ile olduğunu asla fark edemezler. Bir yemeğe damlatılan birkaç damla kan veya sperm damlasının bu derece etkili bir büyüye neden olması tabi ki beklenemez. Bu tamamen medyumların okudukları dualar, ayetler ve Esma-ül Hüsnalar ile ortaya çıkan manevi enerjinin bir etkisidir. Bu nedenle bu konularda yeteri kadar deneyimi olmayan kişilerin kesinlikle herhangi bir büyü uygulaması yapmaya kalkışmamaları ve hem kendilerini hemde çevrelerindeki diğer kişileri tehlikeye atmamaları tavsiye edilmektedir.

Adet kanı ile büyü nasıl yapılır adet kanı büyüsü nasıl bozulur detaylar için iletişime geçebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Adet kanı büyüsü yaptırdım

    Adet kanı büyüsü yaptırmak istiyordum sevdiğim kişinin bana aşık olmasını gözünün benden başkasını görmesini istemiyordum. Bu konuda ilk zamanlar çok medyumla konuştum hepsi abuk şeyler söyledikleri gibi kimisi de bana askıntı oldu. son olarak medyum hansel hocamla tanıştım ve sorunumu kendisiyle paylaştım yaklaşımı ve konuşması ile ne kadar düzgün biri olduğunu belli ediyordu. Medyum hansel hocama adet kanı büyüsü yaptırdım ne dediyse yaptım biraz maliyetli olsa dahi kısa sürede etkisini gördüm. Sevdiğim adamın gözü benden başka görmez oldu. Medyum hansel hocanın kısa sürede yaptıkları insanı adeta hayrete düşürüyor. Adet kanı büyüsü için Medyum hansel hocayı tercih edebilirsiniz.

  2. Adet Kanı Büyüsü Medyum hansel

    Adet kanı buyusu yaptırmak için bir çok medyumla çalışmalar yaptım ama her seferinde dolandirildim sonuç alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum hansel hocayı aradım 8 günlük bir çalışma yaptı ve büyü çok etkili bir şekilde sonuç verdi hansel hocaya teşekkür Ederim sizlerde çekinmeden arayın yardimci oluyor iletişim 0536 783 1041

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir